візажистка-стилістка
Візажистка-стилістка салону Валентини Лелюх
Катерина Келеберда

Тренди макіяжу 2022: як створити образ для новорічної ночі?

Що актуально для новорічного макіяжу, а що ні? Якщо раніше на це питання можна було відповісти чітко, то сьогодні ситуація інша. Настав неймовірний за можливостями час, коли модно абсолютно все! Головне — дотримуватися балансу та гармонії в образі. Мікс часів, напрямів та фішок від стилістів дає кожному з нас шанс вирізнятися. Тепер, певно, модно мати добрий смак. Решта — справа техніки та гострого ока. Я розповім, як бути чарівною в новорічну ніч 2022 року незалежно від того, потрапите ви до візажиста чи ні.

Катерина Келеберда

Отже, розпочинаємо за кілька днів до заходу. Маски для зволоження, легкі скатки та бальзам для губ — це те, що підготує вас до урочистостей якнайкраще. У жодному разі не варто робити пілінг навіть за дві доби до нанесення святкового макіяжу! Потім треба ретельно продумати одяг та аксесуари. Це допоможе визначитися із зачіскою та палітрою кольорів макіяжу. Адже саме за допомогою всіх складових ми досягаємо балансу та правильно розставляємо акценти. Зараз антитрендом можна назвати відсутність цілісного образу та гармонії у прояві свого «я».

новорічний мейкап у салоні Валентини Лелюх

Що ж у цьому мейкап-міксі стилів та напрямів заслуговує на особливу увагу при підготовці до свят? Безперечні хіти — незвичайний макіяж очей (графіка, подвійні, потрійні стрілки в різних варіаціях, тіні салатові, неонові...) чим хитромудріше, тим краще! Загалом робіть ставку на екстравагантність — і ви будете в тренді. Щодо помади, то дуже актуальні соковиті ягідні відтінки. Але якщо у вас яскраві очі, то важливо держати баланс. Акцент має бути лише один. Можна сказати точно: Новий рік — це застілля та веселощі. Тому краще вибирати для губ матові відтінки, бо вони стійкіші. Звичайно, я радила б робити макіяж у майстра, оскільки ми використовуємо професійні стійкі засоби — від бази до фіксатора. Такий макіяж витримає будь-які випробування аж до ранку.

Ще додам, що «скульптури» відходять на другий план. А от хайлайтери та бронзатори, як і раніше, актуальні та дуже популярні. Вони допомагають підкреслити красу шкіри. А ще це один з неминущих трендів. Не забудьте про рум’яна, зараз вони актуальні.

Зачіска має гармоніювати з усіма складовими образу. Цього сезону популярні й афролокони, й гладке витягнуте волосся. Відходять у минуле надто пишне укладання з великою кількістю фіксувальних стайлерів. На першому місці природність та краса волосся.

Якщо ви вирішили довірити свій образ візажисту-стилісту — напередодні візиту до салону вимийте волосся, але кондиціонер використовуйте лише для кінчиків.

трендовий мейкап
яскраві стрілки в макіяжі
яскраві акценти в макіяжі

Якщо на вас чекає дуже відповідальний захід, звичайно, краще заздалегідь порадитися з майстром, наскільки ваші ідеї можна втілити. Якщо ж ви самі створюєте свій образ — орієнтуйтеся на роботи кращих візажистів світу. Наразі доступна будь-яка інформація. Наприклад, мене дуже надихають сміливі ідеї майстрів із США. Я думаю, що саме вони формують тенденції, що трохи згодом приходять до Європи та до нас.

візажистка-стилістка К. Келеберда

На свято я завжди раджу брати з собою серветки, що матують, та помаду. При якісному макіяжі більше нічого не треба коригувати.

бірюзові тіні в макіяжі
срібло в макіяжі 2022
яскраві очі та нюдові губи в макіяжі

Універсальна порада: не бійтеся експериментувати з яскравими відтінками, новими текстурами та блиском. Тільки пам’ятайте про баланс: не більше одного акценту. Слідкуйте за тенденціями, пробуйте різні варіанти та будьте унікальні. Адже створити образ — це лише половина справи. Вам має бути у ньому комфортно.

Фото: Folga' та з особистого архіву
Лариса Коява
Автор(ка):
Лариса Коява