A Star Is Born: Сем Баеро представить дебютний альбом «15»

Нам подобається знайомити вас з новими іменами в українській музиці. І цього разу хочемо представити вам юного виконавця Сема Баеро. Його перший відеокліп Babylana зібрав понад 260 тис. переглядів на ютубі, потрапив до ротації топових радіостанцій країни. І Сем не планує зупинятися та вже сьогодні, 15 грудня, презентував свій дебютний альбом.

До нового релізу увійшло 9 треків у стилі techno pop. Писати пісні хлопець почав ще у 14 років, у їх створенні брали участь відомі автори.

Альбом «15» — це про вік Сема, а також про легку електронну музику. До речі, в альбомі знайшлося місце й українськомовній пісні «Рожевий худі», яку захочеться додати до улюблених треків.

Ось що говорить Сем про свій реліз:

— Кожен з нових треків для мене — окреме маленьке життя. Всі вони класні, але мені особливо подобається «Всі тусують» — за ритмічність: він нагадує рейв-паті 90-х. І дякую відомому виконавцю та композитору Олександру Ломінському, який допоміг мені переосмислити трек «Камасутра» та додати до релізу його нове аранжування. До речі, незабаром я зніму кліп на цю композицію. Впевнений, що кожен, хто послухає мій реліз, знайде для себе свій ритм. Разом з альбомом також виходить кліп під назвою «Вітамін». Ми знімали його у вересні у Домініканській Республіці. Сингл та відео вийшли дуже яскравими та актуальними.

Презентація треку «Вітамін» відбулася на радіо «Європа Плюс» та «Країна ФМ», а також на каналі Сема Баеро в ютубі.

Слідкуйте за оновленнями артиста в інстаграмі.