«Безпечний інтернет»: навіщо встановлювати VPN?

Інтернет — це місце, де ми проводимо більшу частину свого часу. Тому дуже важливо, щоб перебування в Мережі не тільки дарувало нам задоволення, а й зберігало в безпеці наші дані. Тут виручить VPN, який допоможе і захистити від атак хакерів, і відкрити для себе сервіси, недоступні в Україні, наприклад Hulu, Amazon та HBO.

Що таке VPN?

Спочатку розберемося, що таке VPN. З англійської абревіатура розшифровується як Virtual Private Network (віртуальна приватна мережа). За словами розробників ExpressVPN, цей інструмент створює захищений тунель між вашим пристроєм та інтернетом, таким чином виключаючи можливість відстеження ваших дій та стороннього втручання.

Саме тому така технологія створення аналога локальної мережі втішається великою популярністю в усьому світі серед користувачів та компаній, де співробітники працюють віддалено.

Використовуючи VPN, можна:

  • Змінити інформацію про своє фактичне розташування завдяки серверам, розміщеним по всьому світу
  • Зберігати анонімність в інтернеті
  • Підвищити безпеку перебування в Мережі
  • Отримати доступ до заблокованих сайтів

Чим корисний VPN?

По-перше, він ніяк не впливає на зручність серфінгу в інтернеті, оскільки працює у фоновому режимі. По-друге, шифрування особистих даних відбувається без шкоди для швидкості з’єднання. І, по-третє, VPN є незамінним на відпочинку за кордоном.

Так, вирушаючи в подорож, ви можете не турбуватися про конфіденційність своїх даних, підключаючись до незахищеного Wi-Fi; дивитися фільми та серіали на сервісах Hulu, Amazon та HBO; грати в онлайн-ігри, відкриваючи додатки, недоступні у вашому регіоні; зберігати анонімність, обмінюючись файлами. Ну а якщо ви полюбляєте онлайн-шопінг, то VPN дозволить вам робити покупки будь-де.

Чи захистить вас безплатний VPN?

Сьогодні в інтернеті з’являється безліч програм, здатних замаскувати IP-адресу. Користувачі отримують спокусу під'єднатися до безплатного VPN-сервісу, щоб відвідувати заблоковані сайти. Але програми, викладені у відкритому доступі, часто створюються для збирання персональних даних користувачів. Адже якщо ви не платите за продукт, то ви і є продуктом. Тому важливо використовувати лише перевірені сервіси.

Почніть користуватися VPN вже зараз!