«‎Бійцівський клуб в Одесі»: як минув другий сезон «Файт паті STRTFC»?

Порушуємо перше правило бійцівського клубу та розповідаємо, де пройшов другий сезон кулачних боїв «Файт паті STRTFC». 2 жовтня в одеському Louder Hub глядачі подивилися 10 яскравих і непередбачуваних двобоїв між українськими та закордонними спортсменами. Бої транслювалися на MEGOGO. Перед ефектним спортивним видовищем усі змогли насолодитися яскравими скейтерськими трюками під техно від діджея, оцінити графіті всередині клубу та перекусити на фуд-корті.

Турніри STRTFC проходять в Одесі вже другий рік, організатором і ведучим шоу традиційно став Павло Панфілов. Сам він називає кулачні бої чимось середнім між спортом, шоу та театром. Але найголовніше — особистості, бійці, які найчастіше стають улюбленцями публіки.

Графіті всередині клубу Louder Hub

Перший бій відбувся швидко. У синьому куту рингу з'явився Євген Кальянов, який завдав кілька прямих ударів і в першому ж раунді здолав суперника Владислава Сотника.

Євген Кальянов та Владислав Сотник, бійці другого сезону «Файт паті STRTFC»
Спортсмени Євген Кальянов та Владислав Сотник
Боксери Эвген Кальянов и Владислав Сотник

А ось другий поєдинок був довгим. На рингу з'явився Мойсей Огли, який погодився вийти на бій з Едішером Партенадзе лише за день до бою, оскільки Андрій Махновський, з яким Партенадзе мав битися, знявся з дуелі. Попри домінування Едішера з першого раунду, Мойсей не здавався і навіть нав'язав боротьбу в 3-х раундах. Однак Едішер виграв бій.

Кулачний бій Мойсея Огли та Едішера Партенадзе
Мойсей Огли та Едішер Партенадзе

У двох перших поєдинках брали участь бійці у ваговій категорії до 80 кілограмів.

Наступною була зустріч Антона Лазебкова та Владислава Гудя у ваговій категорії до 60 кілограмів, вона запам'яталася точними ударами, до крові. Але Антон впевнено здобув перемогу та навіть хотів битися ще з одним бійцем. Також він розповів, що пробував себе в різних видах спорту, але знайшов саме в кулачних боях.

Антон Лазебков та Владислав Гудь беруть участь у кулачному поєдинку
Мікаел Мурадян перевіряє око

Четвертий бій, Руслана Бєлінського та Володимира Цісаря, став найнепередбачуванішим двобоєм вечора. Адже Володимир кілька разів падав без ударів, і після чергового такого перформансу його тихо, без галасу дискваліфікували.

А ось поєдинок сорокарічного тренера з боксу Дмитра Козика проти молодшого Олега Швидченка, безумовно, запам'ятався всім глядачам. Боєць із червоного кута рингу вже з початку дуелі показував свою перевагу, але Дмитро знайшов правильний момент для удару. Після цього Олег вже не міг продовжувати бій.

Дмитро Козик та Олег Швидченко у другому сезоні «Файт паті STRTFC»
Дмитро Козик та Олег Швидченко на рингу в Одесі

Владислав Малєв і Вадим Купчак показали яскравий поєдинок. Боєць із червоного кута відразу ж почав завдавати багато ударів Вадимові, але той вчасно ставив блок і тут же ловив суперника. Вони продемонстрували яскравий поєдинок у кілька раундів, однак перемогу здобув Владислав Малєв.

Владислав Малєв та Вадим Купчак б'ються в Одесі

Бій Віктора Ковальчука та Богдана Прошерука закінчився перемогою першого. Але ця боротьба була нелегкою. Хлопці відстояли повні три раунди, а щоб зрозуміти, хто ж таки був кращим, довелося звернутися по допомогу до суддів.

Богдан Прошерук бере участь у кулачному бою в Одесі
Віктор Ковальчук та Богдан Прошерук у другому сезоні «Файт паті STRTFC»

Восьма пара бійців виглядала ефектно. Але Алхатабі Фірдавс досить швидко розібрався з Володимиром Пономаренком, й інтриги, на жаль, не вийшло. А дев'ятий бій закінчився ще швидше: Вадиму Коляді вистачило всього кілька ударів, щоб змусити Андрія Іщука здатися. Попередній свій поєдинок Вадим теж виграв досить швидко. Сам він розповідає, що все завдяки його хлопцям, які підтримують Вадима на всіх матчах, без них у нього не було б стільки впевненості в собі.

Алхатабі Фірдавс та Володимир Пономаренко беруть участь у кулачному бою
Вадим Коляда та Андрій Іщук б'ються в Одесі

Фінальне протистояння запам'яталося всім дуже фактурними персонажами вагою в 95 кілограмів. Григорій Чуб і Віктор Печенєв за три раунди не змогли визначити найсильнішого. І честь визнати переможця дісталася експертам. Переможцем став Григорій Чуб, хоча його суперник виглядав не гірше. А ще перед боєм глядачі пророчили, що Віктор не простоїть і раунду в партері з бійцем з червоного кута.

Григорій Чуб та Віктор Печенєв у другому сезоні «Файт паті STRTFC»

Рефері «Файт паті STRTFC» Мікаел Мурадян цього вечора теж дістав по голові. Мікаел розповів, що він боксер, і йому близька ця культура. Крім захоплення спортом він модельєр: випускає власну лінію одягу, а надихається агресивною енергією. Мікаел пообіцяв, що на наступних заходах від STRTFC суддею ми будемо бачити тільки його.

Павло Панфілов, ведучий «Файт паті STRTFC»
Мікаел Мурадян, рефері

«Файт паті STRTFC» транслювалася на MEGOGO в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії, Узбекистані, Грузії, Литві, Естонії та Молдові. Павло Панфілов запрошує всіх глядачів на наступне яскраве файтерське шоу на початку грудня.

Фото: Іван Страхов, спеціально для Folga’