Business Wisdom Summit: як побудувати життєздатну компанію та вийти на нові ринки

Нещодавно в Києві відбулася масштабна подія, Business Wisdom Summit. Протягом дня 28 керівників відомих українських компаній ділилися власним досвідом ведення бізнесу, а також розповіли про нові тренди ринку. До саміту приєдналося понад 400 учасників офлайн та 10 тисяч глядачів онлайн.

У ході заходу з доповідями виступили Валерія Тарасенко (податкова радниця в київському офісі Dentons), Петро Чернишев (член наглядової ради компанії «Фармак»), Ігор Мазепа (генеральний директор Concorde Capital), Олександр Кардаков (голова наглядової ради ТОВ «Октава Капітал»), Олександр Комаров (президент «Київстар»), Володимир Авраменко (генеральний директор АВК), Кіра Рудик (лідерка партії «Голос»), Юрій Беневітський (СЕО «Нова пошта Глобал») та інші.

Серед головних тем конференції:

  • Зміни, які принесла пандемія
  • Навички та якості, необхідні сучасному інвестору та бізнесмену
  • Побудова життєстійкої компанії та постановка довгострокових цілей в умовах короткострокового планування
  • Трансформація ринку в Україні
  • Процес перетворення стартапу на великий бізнес
Володимир Авраменко, фото
Юрій Беневітський фото
«Топ-100. Рейтинги найбільших»
Марина Авдєєва фото

Крім того, в межах Business Wisdom Summit відбулися три панельні дискусії, на яких спікери розповіли про стратегії ефективної взаємодії бізнесу та держави, про впровадження нових технологій та інновацій у компаніях, а також про те, як вийти на глобальний ринок та з якими труднощами доведеться зіткнутися.

Після закінчення саміту в InterContinental Kyiv відбулася церемонія нагородження найкращих управлінців за версією журналу «ТОП 100. Рейтинг найкращих компаній України». Урочисту частину прикрасили виступи солістки Київської опери Віри Багринець та академічного співака Георгія Нечаєва.