«Буст в онлайн-шопінгу»: у Фокстрота з’явився фірмовий мобільний додаток

Складно уявити сучасний світ без смартфона. Більшість часу люди проводять у віртуальному просторі. Це вплинуло на багато сфер життя, серед них і шопінг. Так, з кожним днем дедалі більше людей купують товари зі своїх телефонів, на що звернули увагу у Фокстроті. Наслідуючи сучасні тенденції, один з найбільших брендів України представив власний мобільний додаток, який можна завантажити в App Store та в Google Play.

Кирило Попов-Черкасов, e-commerce-директор компанії, розповідає:

— За останні два роки частка мобільного трафіку на foxtrot.ua досягла 70%. Стало очевидно, що клієнту зручніше не робити покупки на ПК чи через браузер у смартфоні, а мати доступ до крамниці в один клац. Тому необхідність розвитку програми з акцентом на mobile first та включення її до загальної екосистеми бренда Фокстрот назріла давно. Ми впевнені, що користувачі оцінять зручний функціонал та унікальні фічі програми, які заготовлені для кожного індивідуально.

До головних переваг програми Foxtrot можна віднести зручний та зрозумілий інтерфейс, спрощений каталог товарів з безліччю фільтрів, та найприємніше — кешбек та бонуси за покупки. Фокстрот також подбав про стабільну швидку роботу програми та додав push-повідомлення, можливість синхронізації з календарем, адресною книгою та інші опції.

Марина Савчук, менеджерка з розвитку мобільного додатка:

— Перш ніж почати проєктувати програму, ми намагалися продумати, яку цінність вона матиме та який результат отримає користувач. Зокрема важливо було забезпечити, щоб часто виконувані дії потребували мінімум зусиль з його боку. Ми зробили процес купівлі простим, швидким та зрозумілим. І ще одним із важливих завдань було створення у додатку емоційної атмосфери. Думаю, у нас все вийшло. Однак те, що зараз може побачити користувач, — це не фінал: найцікавіше попереду.

Головні фішки нової програми:

  • зручний каталог товарів
  • оптимізована сторінка акцій
  • кастомізовані картки товарів
  • автоматичне визначення найближчого магазину
  • розважальний контент та плюшки
  • можливість відновити вибраний товар зі сміттєвого кошика

Варто зазначити, що програма буде розвиватися паралельно з онлайн-платформою foxtrot.ua.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов