Diana Gloster розповіла про новий кліп «Цепляешь»

У кого відпустка пройшла продуктивно, то це у блогера Diana Gloster. Дівчина не лише чудово відпочила в Лос-Анджелесі, а й привезла з собою кліп на нову пісню «Цепляешь». Відео присвячене страху стосунків та готовності любити.

Diana Gloster розповіла:

— Ця пісня про внутрішні переживання та поривчасті почуття, які неможливо заглушити. Адже іноді так страшно переступити цю грань та стати більшим.

Такого висновку дівчина дійшла завдяки недавньому досвіду: кілька років вона просто дружила з хлопцем, а потім почала романтичні стосунки, які трохи згодом зазнали краху. Співачка довго не розуміла, що відчуває до колишнього, чи варто повертатися. Якоїсь миті вони знову зійшлися, а кохання спалахнуло з новою силою.

— Так сталося, що моє кохання було завжди поруч. Ми дали один одному ще один шанс, й ми щасливі. Дуже символічно, що цю роботу ми знімали з Ванею вдвох. Зйомки пролетіли одним подихом, хоча були абсолютно непростими. Ми вирушили до Лос-Анджелеса з камерою та парою об’єктивів. Вночі в січні там просто нестерпно холодно, і мені доводилося глибоко дихати та розслаблятися, щоб на відео не було видно, як я тремчу.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов