«Дизайнери, тіктокери та блогери»: у Києві пройшла SPYFASHIONS COLLABORATION

Українські бренди одягу SVIRIDOVA, SKY FOX та 2WB представили нові колекції на fashion-платформі SpyFashions Collaboration. Показ відбувся 30 січня в київському Vocal Resto Bar Slyhi.

Гостями івента стали українські дизайнери, fashion-експерт Наталія Лук’янець, фітнес-блогер Ілона Чорнобай, співак та актор Євген Тесленко, блогер та актор Олег Виговський, тікток-блогери Jack Holms, Kubik Dasha та Oleh Mashukov.

Гості модного івента в Києві

Молодий бренд ексклюзивного одягу за доступною ціною SVIRIDOVA продемонстрував вечірні вбрання для представниць прекрасної статі. У авторів вийшов симбіоз якості та елегантності, який неодмінно приверне увагу жінок.

вбрання від SVIRIDOVA

Нове вбрання з колекції Demi Sec представив бренд SKY FOX. Головна фішка — шкіряне плетіння, яке чудово виглядає як на повсякденних костюмах, так і на вечірніх сукнях. Практичність, якість та індивідуальний підхід — головне кредо марки SKY FOX.

Одяг з коллекції Demi Sec
Модель на подіумі в одязі з колекції Demi Sec

Бренд 2WB показав яскраві відверті вбрання з асиметричними розрізами та сміливими декольте. За словами дизайнерів, їхня головна мета — дозволити жінці прислухатися до внутрішнього голосу, дати волю емоціям та жити на повну.

Дівчата в одязі від українського бренда
Дівчина в сукні від бренда 2WB

На заході всі бажаючі могли скористатися модним розкладом від fashion-ворожки ZARA, а за музичний супровід відповідав DJ House Nekit.

Фото: SpyFashions