Катерина Кухар розповіла про флірт, сімейні традиції та свою пристрасть — квіти

Блискучу прима-балерину Катерину Кухар знають у всьому світі. Але зірка балету може похвалитися не лише успішною кар’єрою, а й щасливим сімейним життям з Олександром Стояновим. Саме тому День закоханих близький Катерині: напередодні свята балерина знялася в романтичній фотосесії, а також станцювала для відео серед квітів. Але це ще не все! Зірка також поділилася з нами кількома коментарями.

Що для вас флірт?

— Жінка має завжди відчувати себе бажаною та коханою. Тому їй необхідно оточити себе увагою чоловіків, а мій чоловік дуже спокійно ставиться до цього. Потрібно бути впевненим у собі, щоб дозволяти своїй дружині легкий флірт. Сашко знає, що моє кокетство не означає нічого такого. Це моя емоційна складова як акторки.

У вас з чоловіком є ​​якісь традиції до Дня закоханих?

— У нас дві постійні традиції. Перша — танцювати цього дня і, як правило, у Франції. Але минулого та цього року ми виступаємо в Україні з найромантичнішим балетом «Ромео та Джульєтта». Друга традиція — коли Стоянов дарує мені вранці коробочку шоколадних цукерок та квіти. Його букети завжди для мене особливі.

Муж Кухар

Що вас може справді здивувати?

— Сашко знає, що для мене важливі речі та атмосфера, які мене оточують та надихають. Жити треба зі смаком, тут та зараз, щоб буденність надихала, дарувала сили та позитивні емоції. Він знає, що квіти викликають у мене особливе захоплення, знає, що я люблю вишукані букети, здатні сказати більше ніж слова.

Небайдужість до квітів мені прищепила бабуся: у неї на підвіконні завжди цвіли фіалки. Але в моєму випадку це орхідеї, які я можу взяти з собою в літак після гастролей. Всі подарунки та квіти від шанувальників завжди обов’язково забираю, ставлю у вази, доглядаю як за дітьми.

Знаючи про мою любов до квітів, у LoraShen нещодавно створили три дивовижні букети. Перший — втілення ніжності, він складається з білих троянд, гортензій, протей та тюльпанів, які я обожнюю. Другий — букет пристрасті, в якому відтінки переливаються від криваво-бордового до яскраво-кармінного у неймовірних амарилісах, трояндах та антуріумах. Третій передає весь спектр пів тонів бежевого: від чарівного пудрового до відтінку розжареного піску, що ховається у бідіумах, гвоздиках та амарилісах.

Трапляється, що разом з букетами я отримую й оригінальні подарунки, наприклад баночку ікри, картини, глінтвейн у термосі, Біблію та м’які іграшки.