«Ялинки та селфі»: п’ятірка локацій Києва, щоб зарядитись новорічним настроєм

Під кінець року всі ми відчуваємо себе такими спортсменами-марафонцями, що добігають фінішу мало чи не з останніх сил. Ще б пак — треба доробити всі важливі справи, добити річні звіти, закупити все для новорічного столу та про подарунки не забути. Звідки тут новорічний настрій! Але, як кажуть розумні люди: «Свято приходить до тих, хто йде йому назустріч». Folga’ відібрала п’ять головних новорічних локацій Києва, де можна ненадовго поринути в дитинство, попросити подарунок у Дідуся Мороза та зробити селфі зі Снігуркою.

ВДНГ, «Зимова країна»

Хочете побачити дотепних казкових ельфів та побалакати з Сантою? Випити кави з феєю та почухати флегматичного північного оленя за вухом? Тоді вам потрібно відвідати ВДНГ, де простягла свої володіння казкова «Зимова країна». На вас чекає найбільша відкрита ковзанка Європи (площа — 2500 кв. м), музей антикварних новорічних іграшок (з ватними Морозами з вашого дитинства), швидкісні гірки для дорослих та дітей (60 та 30 м), безкоштовний щоденний шоу-мюзикл «Чарівна казка Зимової країни» (з 31 грудня) та багато іншого. Цвях програми — оранжерея, силою новорічної магії перетворена на головну селфі-локацію з новорічними декораціями та чарівними персонажами з казок.

На ВДНГ працює «Зимова країна»
«Зимова країна»
«Зимова країна» — ялинки, ельфи та олені Санти
ВДНГ створює новорічний настрій
ВДНГ — створює настрій свята
Диво Нового року на ВДНГ
Ковзанка загальною площею в 2500 кв. м

Адміністрація Президента

Біля офісу Президента на Банковій на всіх любителів селфі з нетерпінням чекає жива ялинка, прикрашена іграшками за мотивами дитячих малюнків, креативні новорічні фотозони, різдвяні ангели та фудкорти з солодощами. А ще безкоштовна карусель та ковзанка, на якій гравці київського хокейного клубу «Сокіл» проведуть майстер-клас для всіх бажаючих.

Новорічне містечко на Банковій
Адміністрація президента

Поділ

Прямісінько в серці Києва — біля руїн Гостиного двору— затишно облаштований тематичний простір «Різдво на Подолі»: крижана ковзанка завдовжки 200 метрів, 6-метрові тюбінгові гірки з оглядовими майданчиками та сцена для виступів пісенних колективів. Загальна площа святкової зони — 10 000 квадратів. Оскільки цього року тема свята — європейський стиль, то ярмаркові кіоски спроєктовано на кшталт традиційних європейських різдвяних будиночків. Та потече глінтвейн річкою!

Містечко займає площу в 10 000 квадратів
Атракціони створюють новорічний настрій
Ялинка прикрашена білими ведмедями
Новорічне містечко на Подолі
Европа на Подоле

Roshen Winter Village

Родзинка святкового містечка, яке традиційно розкинулося біля стін кондитерської фабрики, — навіть не ковзанка, не численні фудкорти та 15-метрова ялинка, з магічним тунелем та прикрашена товстопопими білими ведмедями, а святкова світлова 3D-проєкція. Ви побачите мультимедійних Сант, що видираються на дах фабрики, дивовижної краси фантастичні снігові візерунки та гігантські годинники, що відраховують час до настання Нового року. Крім того, цього року територію містечка прикрасили 200 000 ліхтариків, які одночасно вмикаються з настанням темряви.

Кататися можна навколо ялинки
Висота ялинки — 15 метрів
Roshen Winter Village
Ялинкові прикраси
Roshen Winter Village
Тунель в основі ялинки
Ялинка під стінами кондитерської фабрики

Софійська площа

Цього року головна ялинка країни (параметри красуні: висота — 31 метр, кількість іграшок — понад 20 000 іграшок червоного та зеленого кольору) присвячена диву різдвяної ночі. І тому її підніжжя прикрашає традиційний вертеп з фігурами Ісуса, Матері Божої, пастухів, ангелів та колядників. До речі, це найбільший європейський вертеп.

Головна ялинка Києва
Ангели та Різдво
Різдвяні фігурки
В основі ялинки — різдвяний вертеп

На площі галасує традиційний новорічний ярмарок, до якого ведуть чотири ілюміновані арки, кожна з люстрою по центру. Навколо пам’ятника облаштована ковзанка у вигляді тунелю. Працюють фотозони, дитячі атракціони та невеликий музей новорічних іграшок.

Висота ялинки — 31 метр
На ялинці – 20 000 іграшок
На верхівці головної ялинки — різдвяна зірка

Якщо ж ви хочете насолодитися святковим вбранням площі на повну, то радимо не полінуватися та піднятися ввечері на дзвіницю Софійського монастиря — краєвид звідти відкривається неймовірний!

Біля стін стародавньої Софії

Головне, відвідуючи такі локації, рішуче забувайте про справи та турботи й просто отримуйте задоволення від того, що відбувається. Веселіться, фоткайтеся, тіште себе смаколиками та гарячими напоями, катайтеся на всьому, що тільки можна: від тюбінгів до каруселі. Рік був непростий — і ви, напевно, заслужили свій відпочинок та святковий настрій!

На площі встановлені каруселі
Софійська площа — місце для новорічних селфі
Фото: Юрій Соя, спеціально для Folga', facebook.com/nabankoviy