Головний холостяк країни Алекс Топольський розповів, як поводитися на першому побаченні

День закоханих — чудова нагода, щоб привітати свою другу половинку, провести час разом чи зробити пропозицію. Але якщо хтось уже знайшов свою людину, то хтось лише починає готуватися до першого побачення. І найчастіше перед зустріччю постає питання: як поводитися? Про це не з чуток знає бізнесмен та герой 12-го сезону «Холостяка» Алекс Топольський, який поділився своїми порадами.

Холостяк розповідає:

— Виходячи з особистого досвіду, хочу наголосити, що на першому побаченні не треба розповідати про себе все та не треба намагатися дізнатися про людину все! Перша зустріч, як і у тварин, — процес принюхування (знаю-знаю, звучить не дуже романтично, але це саме так). «Принюхайтеся» одне до одного, зрозумійте, чи ви говорите мовою однієї зграї, чи при звуках приголосних від іншої людини у вас всередині все стискається.

Також важливо не громадити ілюзії, одягати маску та поводитися неприродно — все це відчувається:

— Поки ви намагаєтеся видаватися не такими, якими є, ви витрачаєте багато часу, енергії, та все одно в результаті вас підловлять на місці злочину. Перше побачення проведіть легко, весело, невимушено.

Проєкт «Холостяк-12» з Алексом Топольським виходить в ефір 4 березня о 19:00 на телеканалі СТБ.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов