«Глибокі води»: вийшов тизер до трилера з Беном Аффлеком та Аною де Армас

«Глибокі води» — сучасна екранізація культового роману Патриції Гайсміт. Щоб показати сюжет на великих екранах, запросили шоураннера «Ейфорії» та автора «Малькольма і Марі» Сема Левінсона, а також сценариста Зака ​​Гелма.

У «Глибоких водах» показана історія сімейної пари, яка має буквально все, про що можна тільки мріяти. У Віка та Мелінди чудова донька, гарний будинок та друзі. Але це лише картинка: їхній шлюб уже давно пішов на дно. Дружина не соромиться своїх зрад, а чоловікові ніби до них зовсім немає справи, тому він просто мовчки все прощає. Проте все змінюється, коли коханця Мелінди знаходять мертвим.

Ролі Віка та Мелінди виконали дворазовий лауреат премії «Оскар» Бен Аффлек та не менш відома Ана де Армас. До акторського складу приєдналися Фінн Віттрок, Джейкоб Елорді, Трейсі Леттс, Крістен Коннолі та Ліл Рел Говері. Режисером картини став Едріан Лайн, який зняв «Фатальний потяг», «Непристойну пропозицію» та«Невірну».

Продюсери фільму — Арнон Мілчен, відомий роботою над стрічками «Зникла», «Легенда Г’ю Гласса», «Бердмен», «Бійцівський клуб» та «Секрети Лос-Анджелеса». Допомагав йому Ентоні Катаґас, який причетний до створення теж уже культових картин: «Неграновані коштовності»», «Суд над чиказькою сімкою» та «12 років рабства».

Прем’єра фільму в Україні відбудеться за місяць, 18 березня.