Група Kadnay та Lida Lee представили свіжий хіт Monster

Нещодавно Lida Lee та Діма Каднай брали участь у танцювальному шоу «Танці з зірками». Це дозволило музикантам краще пізнати одне одного — і от днями вони представили цікаву колаборацію: трек Monster.

Нова пісня вже встигла розлетітися соцмережами, нею ділилися в сторіз багато селебріті та фанати групи. Схоже, Monster за короткий час встиг стати справжнім хітом.

У день релізу артисти розмістили у себе в інстаграмах пости, де дякують один одному за результат, а також попереджають слухачів, що на них чекає незабутній експірієнс від прослуховування.

Діма Каднай:

— Насолоджуйтесь. Діліться. Танцюйте! Тільки обережно! Щоб не захитало.

Філіп Коляденко, учасник гурту Kadnay:

— Наш Monster оживає та набирається сили! Дякую вам за те, що ділитеся, слухаєте, танцюєте, відриваєтеся! Все створюється задля таких емоцій та яскравих моментів.

Lida Lee:

— У кожній з нас живе як справжня пам’ятка, так і дівчина-Monster: красива, сексуальна, пристрасна, зухвала… у ній є загадка, яку важко розгадати, але хочеться вивчити.

Неймовірно щаслива з нашої спільної роботи з групою Kadnay та тому, що Monster вже у вільному доступі на всіх цифрових платформах.

До речі, Monster вже можна послухати на будь-якому стрімінговому майданчику: знаходьте та додавайте його до улюблених треків.