«Homo Deus. Людина божественна» Юлії Дегліної підкорює світові кінофестивалі

Українське кіно продовжує завойовувати різні куточки нашої планети. Короткометражка «Homo Deus. Людина божественна» режисерки та випускниці кіношколи Ukrainian Film School Юлії Дегліної здобула перемогу на кінофестивалі в Токіо в номінації «Найкращий короткометражний фільм».

Картину показали на Kyiv International Short Film Festival, NukuFest у Нью-Йорку та Big Fridge International Film Festival у Лондоні, де вона пройшла до фіналу.

У фільмі зображено історію молодих людей, які живуть у великому місті, де вони страждають від самотності та несправедливості. Кожен з них намагається знайти кохання та прийняти себе. Уля та Назар усамітнюються на даху, але їхню пристрасть перериває подія, яка мало не стала трагічною. Головні ролі виконали Артур Алієв, Марія Штофа та Данило Каменський.

Юля Дегліна розповідає:

— Наприкінці року хочу випустити Homo Deus. Його можна буде подивитися у кінотеатрах та на онлайн-платформах. Зараз я вигадую сценарій для нової кінострічки — вона буде вже повнометражною. Паралельно готуюся до запуску проєкту KINORAVE. Очікується багато майстер-класів зі створення кіно та показ короткометражок у 10 українських містах.