INKI THEATRE. Love Story: у столиці відгриміла найромантичніша вечірка сезону

Є просте правило: хочете побувати на незабутній вечірці — вам до INKI People. Подія, присвячена Дню закоханих, не стала винятком. Так, 12 лютого у садибі Полякова відбулася гламурна techno party під назвою Love Story, яка стала заключним актом трилогії INKI THEATRE.

Оскільки зустріч мала романтичний характер, то дрес-код був відповідним. Усі гості вдяглися в розкішне вбрання, яке доповнював червоний елемент одягу. Крім цього чоловічий образ мав містити бутоньєрку, шлейки або метелика, а жіночий — вуаль, мереживну маску або капелюшок: ідеальний метч, щоб різні історії кохання сплелися в одну.

Хлопець та дівчина у яскравих образах
Дівчина у кокошнику
Подруги
Смартфон у руках

Антуражу святові додавали фантастичні декорації, у повітрі плавали свічки та листи, а також були різні герої: майстер силуету, який створював фігурки з паперу; священник, який вінчав присутніх; жива лялька; Купідон та навіть справжні Ромео та Джульєтта, чиє нещасливе кохання вразило учасників Театру INKI.

Крім незабутніх шоу, візуальних ефектів та насиченої атмосфери INKI People подбали й про якісне техно від резидентів. Гості могли насолодитися виступом Algorhythm, Satie, Artaria та Karavagy. А хедлайнерами вечора виступили музичний продюсер з Тель-Авіва Laroz та діджейка DeeNara. Біти цих музикантів не залишили байдужим нікого, тому серця присутніх билися в унісон, а на щоках з’являвся приємний рум’янець.

Дівчина в боді
Барвистий танцпол
Садиба Полякова

Отже, трилогія INKI THEATRE добігла кінця, і нам стало цікаво, які вечірки на нас чекають надалі. На це та інші питання відповів не хто інший, як засновник INKI People Олександр Степанчук.

От і завершився фінальний акт INKI THEATRE. Давайте разом підсумуємо: як пройшли три найгучніші вечірки?

Вони були складні й самі по собі, а враховуючи, що ми їх проводили з 31 грудня по 12 лютого, нам вдалося реалізувати три наймасовіші та найцікавіші вечірки за півтора місяця. Це було непросто, але ми створили дуже успішні івенти. Відгук у наших гостей цієї трилогії — максимально позитивний. Наша команда пишається INKI THEATRE найбільше.

Який акт трилогії вам запам’ятався більше та чому?

Я був упевнений, що Новий рік буде складно перевершити, але Love Story безапеляційно відірвалася від усіх наших подій, і не лише у цій трилогії. Вона була ідеальною, дуже гарною, музичною, цікавою, насиченою, різноманітною і, звичайно ж, романтичною.

Люди, що танцюють

Які ще проєкти готують для столичних поціновувачів техно INKI People найближчим часом?

У нас від початку була мрія показати нашим гостям силу та міць інженерної думки людства: гігантські машини, швидкість та масштаб, — огорнувши це музикою, гарними людьми та нашим шоу. Ми підіймаємо планку як для себе, так і для ринку загалом.

Ми довго чекали моменту, коли наберемося досвіду та протестуємо підходи та механіку. Цей час настав, і ми готові робити шалені кроки вже цієї весни. Перша вечірка відбудеться наприкінці березня!

Інна Костюченко фото
Незвичайний образ дівчини
INKI THEATRE. Love Story зала
Фото: Roman Rudakov
Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов