«До тест-драйву готовий!»: в Одесі представили новий електрокар BMW iX

23 листопада в одеському автоцентрі «Емералд Моторс» пройшов закритий показ нового електроавтомобіля — BMW iX xDrive 40. Автомобілісти називають цю машину обличчям нового покоління, і ми розповімо чому.

Вже з перших секунд знайомства з xDrive 40 стає зрозумілим, що модель вигідно відрізняється від конкурентів у преміальному сегменті електрокарів. Деякі з них, до речі, представлені в нашій добірці. Із запасом ходу понад 400 км можна їздити містом, не переймаючись необхідністю щоденного підзаряджання. Але в BMW передбачили все і для далеких подорожей: випийте філіжанку кави, поки швидким заряджанням в 200 кіловат ємність батареї менш ніж за 40 хвилин наповниться з 10 до 80%. А вжее вдома можна зарядити автомобіль до 100% приблизно за 11 годин із пристроєм BMW Wallbox. Два електродвигуни, що працюють у BMW iX, роблять цю модель справжнім повнопривідним спорткаром з потужністю понад 300 кінських сил та прискоренням від 0 до 100 км/год за 6 секунд.

Автосалон «Емералд Моторс» Одеса
Закрита презентація BMW iX в Одесі
Дівчина стосується лейбла БМВ

Максим Лагутєєв, директор «Емералд Моторс»:

— Цей автомобіль потрібно побачити наживо та проїхати на ньому, щоб зрозуміти його концепцію та самостійно зробити висновки. Він, без сумніву, становитиме конкуренцію звичним для нас паливним аналогам.

директор «Емералд Моторс»

Монолітний дизайн з виразними деталями задає нові тенденції автомобілям SAV-класу. Завдяки елегантному мінімалізму у поєднанні з функціональними фішками вам захочеться проводити за кермом xDrive 40 ще більше часу.

BMW iX xDrive 40 Одеса

Презентували розкішний автомобіль зі смаком: показ проходив у стилі Wasteland, пригощали гостей стравами молекулярної кухні, а музичну атмосферу створювала DJ Tyotya Lida.

Бармени роблять коктейлі
Дівчина біля БМВ старої моделі
Молекулярна закуска
Коктейль на основі джину

Максим Лагутєєв:

— Це особливий автомобіль, тому й представляти його потрібно незвично. Ми дотрималися таких стандартних правил, як фуршет, музичний супровід, але подали в оригінальній концепції. Більшість гостей помітили, що з одного боку салону стоїть майбутнє, яке можливе з паливними авто, а з іншого — те, що на нас чекає з електромобілями. Кожен може вибрати свій напрям.

Електрокар БМВ Ретроавтомобіль БМВ у Львові

Директор «Емералд Моторс» розповів нам про приємний сюрприз для клієнтів. Вони мають можливість записатися на тест-драйв, прийти в шоурум, проконсультуватися у менеджерів та придбати BMW iX xDrive 40 прямо зараз.

Адреса та контакти салону Emerald Motors доступні тут.

Фото: Емералд Моторс