Як пройшла пресконференція нового тренера «Чорноморця»? Розповідаємо найцікавіше

Вчора, 9 січня, в Odessa International Airport відбулася перша після повернення до футбольного клубу «Чорноморець» пресконференція головного тренера Романа Григорчука. Наставник поділився планами команди на майбутнє та представив стратегію розвитку клубу на найближчі кілька років.

До тренерського штабу увійшли:

  • Степан Матвіїв

  • Михайло Савка

  • Ігор Касьяненко

  • Андрій Глущенко

  • Олексій Гай

  • Олексій Антонов

Останні два гравці під керівництвом нинішнього тренера провели багато яскравих матчів.

Зараз «Чорноморець» знаходиться внизу турнірної таблиці, та основне завдання на сезон 2021/2022 — зберегти місце в Прем’єр-лізі. Також тренерський штаб повідомив, що у наступному чемпіонаті клуб зможе змагатися за медалі у вітчизняних турнірах та за вихід у єврокубки. В найближчі роки в «Чорноморці» акцент буде зроблено на виховання гравців у власній футбольній академії.

Роман Григорчук був головним тренером одеського клубу з 2010 по 2014 рік, а в сезоні 2013/2014 вивів «Чорноморець» до Ліги Європи. Він поділився з журналістами, що вже цього сезону збирається запрошувати до колективу легіонерів, бо потрібно сформувати конкурентний склад. А гравців з-за кордону для команди отримати іноді легше, ніж українців.

З 1 січня генеральним партнером «Чорноморця» стала компанія Vertex United, яка надала фінансування клубу.

Після пресконференції тренерський штаб та гравці вирушили прямо з аеропорту на збори до Туреччини, де тестуватиметься оновлений склад команди. Фінальний список гравців «Чорноморця» стане відомим після других турецьких зборів, які відбудуться у лютому перед поновленням УПЛ.

Фото: пресслужба ФК «Чорноморець»‎