«Кібер Санта. Інший вимір»: на ВДНГ розпочалися покази новорічного шоу

За новорічний настрій на ВДНГ відповідає шоу «Кібер Санта. Інший вимір», який вже встиг приємно здивувати багатьох глядачів. Створювали проєкт режисери Костянтин Томільченко та Олександр Братковський. Вони відомі гучними постановками Winterra та «Вартові Мрій».

«‎Кібер Санта. Інший вимір»‎ — проєкт, де між акторами, глядачами та сценою немає жодних меж. Все тому, що в залі немає місць для сидіння.

Виставу вже встигли відвідати Джамала, Олег Фагот, Ірина Данилевська, Ілона Гвоздєва, Поліна Неня, Наталія Холоденко, Соломія Вітвіцька, Тоня Матвієнко, Семен Горов, Олена Шоптенко, гурт OpenKids, Андрій Кіше, Любомир Левицький, Геннадій Попенко, Ліка Співаковська, Анна Олицька, Анна Арфєєва, Ірина Костюк, Сергій Созановський, Санта Вікторія, Uliana Royce, Аревік Арзуманова та інші.

Зіркові гості мандрували між сценами та стали учасниками ігрового шоу з технологічними спецефектами, акробатичними трюками у казкових декораціях. Поспілкувались із глядачами.

Директорка StageShow Company Наталія Гончар розповідає:

— У нашому новому шоу ми даємо можливість усім гостям не стримувати емоцій. У нас не тільки можна, а й треба рухатися, підходити ближче до артистів, взаємодіяти з декораціями та акторами. Ми хочемо, щоб кожен гість став частиною цієї новорічної вистави та відчув справжню магію.

Текст та музику до головного саундтрека шоу створили Олексій Потапенко, Володимир та Інга Кагарлик. Виконавець — Вадим Федоров.

Що? Кібер Санта. Інший вимір

Де? Київ, Концерт-хол ВДНГ (павільйон №9), просп. Академіка Глушкова, 1

Коли? З 11 грудня до 9 січня