«Кохай»: гурт Aviator представив пісню про спонтанність кохання

Лютий часто стає найромантичнішим періодом року: у цей час закохані виявляють одне до одного особливі знаки уваги, а музиканти, у свою чергу, випускають ліричні новинки. Нещодавно світ побачили релізи пари Дантеса та Дорофєєвої, а тепер любовний маніфест підтримав й гурт Aviator з піснею «Кохай».

Головний меседж, який хотіли передати артисти, дуже простий: любов приходить випадково, тому не варто за нею гнатися, вона сама вас наздожене.

За словами соліста гурту Дмитра Тодорюка, основою для треку послужила історія однієї з його учениць:

— Пісня «Кохай» для мене по-справжньому особлива. На її написання мене надихнула моя учениця — успішна, але самотня бізнес-леді, яка ходить до мене на уроки вокалу. Її життєва ситуація так мене сповнила, що після чергового заняття я швидко накидав текст пісні. Приміряв на залежану демку, яку колись надсилав мені Андрій, після чого ми розпочали активну та кропітку роботу в студії.

Андрій Сторож додав:

— Коли Діма приніс мені демотрек, я відразу вловив його ліричний настрій та ніби відчув всю теплоту зв’язку з героїнею. Ми закрилися в студії та довго шукали ідеальне звучання синглу. Хотілося, щоб у пісні кожен слухач знайшов собі підтримку у стосунках з близькими. Сподіваюся, це нам вдалося!

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов