Louis Vuitton представив нове покоління смартгодинників Tambour Horizon

Хоча Louis Vuitton з’явився на ринку смартгодинників нещодавно, каталог девайсів модного дому поповнився ще одним — Tambour Horizon Light Up. Новинка є частиною третього покоління культового годинника, та має кілька цікавих фішок.

Перше, на що звертаєш увагу, це великий екран, захищений опуклим сапфіровим склом, стійким до подряпин. Але головна особливість нового гаджета — це 24 кольорові світлодіоди під класичним кільцем Louis Vuitton Monogram.

Приписка Light Up принесла до Tambour Horizon нові теми для оформлення циферблату (їх поки що 8), а також можливість його кастомізації додаванням ініціалів.

Tambour Horizon Light Up
Tambour Horizon Light Up Louis Vuitton
Louis Vuitton бренд
Louis Vuitton часи
Новинки годинників Louis Vuitton
Tambour Horizon 3 покоління

Працює розумний годинник на власній операційній системі, керувати якою можна свайпами. Так, зробивши свайп вправо, ви потрапляєте на вкладку «Мій день», де на вас чекає інформація про кількість пройдених кроків, частоту серцевих ударів, погоду, а також плани на день. Змахнувши пальцем вниз, ви потрапите в панель повідомлень, вгору — на панель управління, і, нарешті, вліво — в «Мої подорожі», де зберігаються плани поїздок та посадкові талони власника. Крім того, аксесуар сумісний з пристроями під керуванням iOS, Android та HarmonyOS.

Нова модель доступна в трьох версіях: у корпусі з полірованої сталі (Polished Steel), а також матовому коричневому (Matte Brown) або матовому чорному (Matte Black) варіантах.

Джерело: designboom.com

Фото: Louis Vuitton