Маша Єфросініна стала гостем програми «Королева кухні» з Олею Поляковою

Нещодавно ми анонсували, що на MEGOGO стартували зйомкишоу з Олею Поляковою — «Королева кухні». Програма складатиметься з 10 кулінарних епізодів у легкому розважальному форматі, а її гостями стануть зірки шоу-бізнесу, блогери та звичайні люди.

MEGOGO поступово піднімає таємну завісу: сервіс назвав ім’я першої запрошеної гості — нею стала українська телеведуча Маша Єфросініна. Разом зіркові подруги приготували домашній хліб за авторським рецептом Олі Полякової. Він, за словами артистки, ніяк не впливає на вагу, таємниця полягає в унікальній заквасці, яка базується на рекомендаціях найкращих кухарів Франції та Італії.

— У випуску з Машею Єфросініною ми випікатимемо хліб. Я вирішила її спантеличити, оскільки це досить складна страва. Тим більше, що я готую його на заквасці власного виробництва, а не на дріжджах. Це дуже копіткий та тривалий процес! Зате ти отримуєш неймовірно корисний ферментований хліб, який можна їсти без шкоди для фігури.

Найцікавіше, що Маша Єфросініна раніше жодного разу не готувала свій хліб. І от що говорить про це телеведуча:

— Я не люблю проводити час на кухні — ні ресторани, ні кулінарні шедеври не викликали в мене бажання готувати! Так, я завжди у сторіз дивилася, відкривши рота, як Оля пече хліб, але повторити таке самій — ну ні! І от у програмі «Королева кухні» я своїми руками замішую тісто та дістаю з духовки буханець з хрусткою скоринкою… Почуття нове й дуже дитяче. Хочу ще!

Прем’єра шоу відбудеться вже наприкінці цього року.