«Монстри, з якими ми живемо» та MELOVIN: Світлана Ісаєнко презентувала другу книгу

Дбаючи про своє фізичне здоров’я, ми часто забуваємо про душевне. Але гарне самопочуття — це не лише відсутність хвороб, а й реалізація у житті та задоволення потреб людини. Тому відвідування психолога незамінні у світі, хоча іноді можна прочитати потрібну книгу. До речі, днями відома психотерапевтка Світлана Ісаєнко представила новий твір — «Монстри, з якими ми живемо».

Перша проба пера Світлани Ісаєнко, «Невигадані історії вигаданих людей», зібрала багато позитивних відгуків та допомогла читачам поглянути на життя по-іншому. Свою другу працю письменниця присвятила взаєминам чоловіка та жінки.

Головна особливість творів автора в тому, що Світлана сама ілюструє книжки та навіть пише до них музику.

Світлана про свою нову роботу:

— Цю книгу має прочитати кожна дівчинка, дівчина, жінка. Та й чоловікам вона буде корисною. Знаю, вона змінить життя мільйонів.

Книга дає рецепти, як усвідомлювати себе та вести розмову з собою. Світлана зазначає, що її місія — допомагати людям покращувати душевне здоров’я за допомогою книг:

— Багато жінок не розуміють, що таке — любов до себе. Моє послання, щоб кожна дівчина задумалася, навіщо вона живе. Як її життя відповідає тим потребам, які вона хоче задовольнити?

MELOVIN співак

Презентацію книги відвідали ведуча Соломія Вітвіцька, співачки Sowa та Наталка Карпа, блогер Олег Машуковський, режисер Юрій Движон та інші українські селебріті.

Родзинкою програми став виступ співака MELOVIN, який виконав саундтрек до книги — «Кіт і Драма». Пісня вдало вплетена у твір: головна героїня історії, слухаючи трек, розуміє, що вона не одна — в неї є вона сама.