Vadim Bessarab Trio
новини

«Музичне наближення»: Vadim Bessarab Trio випустив новий альбом Approximation

Approximation став другою роботою одеських джазменів та обіцяє повторити успіх дебютного Differences, який став найкращим українським альбомом 2020 року за версією Aprize Music Awards.

Вадим Бессараб, лідер тріо, розповідає:

— Не можна сказати, що новий альбом не є продовженням попереднього. Це все той же саунд Vadim Bessarab Trio, та ж вибірковість при добиранні треків та прийомів виразності. Можливо, академічність виявилася в композиторській думці ще сильнішою, а сама музика стала в якомусь сенсі простішою, стриманішою та вагомішою. Ми відчули після виходу дебютного альбому, що більше не зможемо бути колишніми. І з цієї позиції, на мою думку, здійснили якісний перехід на новий рівень, при цьому не втративши свого обличчя.

Кожна композиція колективу — це поєднання джазових традицій та академічної виразності, етнічного настрою та споглядальності, властивої сучасній європейській джазовій мові.

Склад тріо: Вадим Бессараб (рояль), Максим Кондратьєв (контрабас) та Андрій Гончаров (ударні). Колектив виступав на фестивалях Jazz Bez (2018) та Odessa Jazz Fest (2020).