Настя Каменських: «Льоша просто мене вкрав та відвіз до Амстердама»

Поза сумнівом, однією з найзапальніших пар українського шоубізу сьогодні є Настя Каменських (вона ж NK) та Олексій Потапенко (він же Потап). Напередодні Дня закоханих Folga’ поспілкувалася з NK та розпитала співачку про найромантичніші побачення, які їй влаштовував Потап, про кохання, довіру та вміння дивувати, а також про секрети ідеальних стосунків.

За словами Насті, у неї з Олексієм було мільйон мільярдів оригінальних побачень. І все тому, що її чоловік — найвинахідливіший у світі! Крім того, артисти люблять влаштовувати один одному сюрпризи та дарувати несподівані подарунки будь-якого дня, а не лише у свята.

— Ми присвячуємо один одному пісні, і в цілому все наше життя, можна сказати, сповнене коханням. Ми приділяємо один одному увагу — це дуже важливо. Льоша може кинути все та приїхати до мене на концерт до іншого міста, поки я на гастролях. А я — знайти дві години у щільному концертному графіку, щоб заїхати додому та просто приготувати йому сніданок. Ми можемо зателефонувати в обід та вже через годину зустрітися в парку. І таких історій дуже багато.

NK и Потап

Одним з пам’ятливих побачень (коли Настя розповідає про нього, то з ніжністю називає його казковим. — Прим. ред.), влаштованих Олексієм, став раптовий вояж до Амстердама.

— Льоша не сказав мені, куди ми летимо, а просто практично вкрав мене та відвіз до Амстердама, де влаштував побачення на човні. Нам пощастило: стояла чарівна погода. Зазвичай там дуже холодно, а у цей день світило сліпуче сонце. Ми влаштувалися в кабінці з прозорою скляною стелею, все було залито теплим світлом, а перед нами на столі був смачний сніданок. І така краса довкола! Це було так несподівано та романтично! Але найголовніше — бачити кохання в очах твого чоловіка. Це побачення я запам’ятаю назавжди.

У родині Каменських та Потапенка є одне неписане правило: якщо щось дарувати, то не тому, що так треба чи так заведено, а тому, що хочеться це зробити. Наприклад, 14 лютого, лише через те, що це День закоханих, необов’язково презентувати один одному ну, наприклад, статуетки з сердечок.

— Розповім про один дуже пам’ятний для нас подарунок. Саме 14 лютого ми подарували одне одному новосілля у нашому будинку, який будували разом. Це було дуже романтично — у День закоханих уперше прокинутися у власному будинку, про який ми так мріяли. Але найголовніше — виявляти увагу та турботу, незалежно від якихось дат та свят. Льоша може у будь-який, абсолютно звичайний день подарувати мені щось особливе. Він часто приносить мені квіти, та завжди це оригінальні букети з особливим настроєм. Це так приємно! Для нашої сім’ї це абсолютно нормально: ми шануємо кохання, яке не має ані дат, ані умовностей, ані будь-яких забобонів.

Каменських та Потап - чоловік і дружина

Артисти абсолютно впевнені, що основа ідеальних стосунків — любов та пристрасть. І що цими почуттями треба дорожити, берегти їх. Але, крім цього, важливо бути один одному підтримкою та опорою. Важливо поважати та цінувати одне одного, вміти чути та розуміти свого партнера.

— А ще треба пам’ятати, що ви вирішили бути разом абсолютно за власним бажанням. Це і є той фундамент, на якому будується взаємна довіра та повага. Лише тоді ваше кохання буде довгим та міцним.

Фото: особистий архів NK