«Нові мелодії Різдвяної ночі»: у Київській опері відбувся масштабний різдвяний концерт

Важко уявити собі Різдво без колядок. Але що може бути краще за знайомі мелодії у виконанні оркестру, хору та зірок оперної сцени? Такий грандіозний концерт відбувся днями в Київській опері. «Нові мелодії Різдвяної ночі» проходить вже втретє та надає глядачам унікальну можливість по-іншому поглянути на українські народні традиції та почути народні мелодії у зовсім новому форматі.

Петро Качанов, директор та художній керівник Київської опери, розповідає:

— До цьогорічного репертуару ми додали дві спеціально складені авторські колядки. За основу для першої взято вірш Григорія Сковороди, музику до неї написав Тимур Полянський, а аранжуванням займався Артем Рошенко. Слова до другої написала Ілона Верховська-Ельтек, а музику написав та аранжував Євген Петров.

У концерті «Нові мелодії Різдвяної ночі» взяли участь близько 140 виконавців — музиканти оркестру, хор та зірки оперної сцени. Серед них Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Юрій Годо, Дмитро Тодорюк, Юлія Засімова, Гліб Іванов, Олександр Кірєєв, Дар'я Миколенко, Анастасія Поважна, Анастасія Поліщук, Дмитро Фощанка. Диригент — Василь Василенко.

Фото: Київська опера