Передноворічний Vintage Charity Market Україна: селекція одягу та майстер-класи у Fratelli

У передсвятковій метушні не варто забувати про добрі справи, тоді ніхто не залишиться без подарунків. Благодійна барахолка Vintage Charity Market Україна в ресторані Fratelli відчинила свої двері для гостей та друзів проєкту. Тут можна було придбати одяг, взуття, аксесуари та взяти участь у цікавих майстер-класах.

Засновниця Vintage Charity Market Діана Ставніцер:

— Звичайно, проєкт вже став набагато масштабнішим, ніж був задуманий спочатку. Тоді ми хотіли зробити добру справу власними силами. Була я, мій гардероб та п’ятеро близьких людей, які одразу відгукнулися. Адже завжди є чим поділитися та зробити це з радістю. Це не просто віддати іншому якусь річ, це про розуміння, що вона принесла користь у вигляді придбаної крапельниці, шприца тощо для тих, хто цього потребує. Спочатку ми навіть не думали про такі масштабні речі, як рентген, наприклад. А коли ця історія знайшла відгук, мені було приємно, що в суспільстві багато людей, налаштованих віддавати.

Наш проєкт має друзів. Це ті люди, які вже не один рік підтримують Vintage Charity Market. Хтось з них віддає речі, хтось сили під час підготовки заходу, хтось спеціально для нас створює колекції, вигадує колаборації. Завдяки їм усе це відбувається.

гості благодійного вечора у Fratelli
стенди одягу на благодійному вечорі у ресторані Fratelli
одяг на Vintage Charity Market Україна

Підготовка чергового Vintage Charity Market — це дуже складний процес. Ти збираєш речі, телефонуєш, пишеш людям, організовуєш комунікацію. Радість з’являється безпосередньо під час заходу. Якщо ви були присутні влітку, то знаєте, що цього року івент тривав 2 дні, як і минулого літа. Тому це така гарна та при цьому енерговитратна історія. Вона неймовірна, з колосальною віддачею, енергією людей, які приходять з вдячністю, з любов'ю. Ти не страждаєш від втоми, а перебуваєш у потоці великого щастя. Але це вже на самому фестивалі. Відбувається справжня магія.

гості Vintage Charity Market Україна

Чарівність вечора доповнили майстер-клас з різдвяного сервірування від Вікторії Ромащенко та новорічне каліграфічне розписування листівок від Лізи Євдокимової.

Каліграф Ліза Євдокимова:

— Кожен гість вечора може написати своє побажання чи вітання на звичайному аркуші паперу. А я за допомогою спеціального пера та чорнила напишу цей текст каліграфічним почерком на підготовленій новорічній листівці. Виходить дуже цікавий ефект натиску, автентично та вишукано, у вінтажному стилі.

Ліза Євдокимова

Атмосферу справжньої зимової казки допомагав створювати музичний супровід. Андрій та Анастасія Показ наповнили простір звучанням джазових композицій. А Vinyl DJ Set від волонтера проєкту Олени Лебединської доповнив його треками з її особистої колекції.

Анастасія Показ
Андрій Показ

Волонтер Vintage Charity Market Олена Лебединська:

— Це дуже красивий проєкт. Благодійністю можна займатися по-різному. Є благодійність тиха, а є публічна. Цей проєкт належить до другого варіанта. Тут можна за допомогою усмішки, любові та натхнення робити великі та малі кроки, й допомагати тим, хто цього потребує.

Олена Лебединська

Мені близька саме така ідея. Запам’яталися слова Діани про те, що ми допомагаємо тим дітям, які прийшли у цей світ трохи інакше, ніж інші. І ця допомога можлива завдяки тому, що збираються люди — хтось з них продає речі, хтось купує, хтось допомагає підготувати такі заходи. Надаємо можливість придбати обладнання, а маленькі пацієнти можуть вижити. Потім вони стануть художниками, письменниками, сантехніками, моряками, лікарями... і, можливо, навіть не знатимуть, скільки людей доклало зусиль, щоб вони прийшли в цей світ та потім теж робили щось важливе.

учасники Vintage Charity Market Україна
Вікторія Ромащенко
партнер Vintage Charity Market Україна ТМ Шабо

Як завжди, за гарний настрій гостей цього вечора відповідала ТМ Shabo. Невимушена атмосфера, яку вдалося створити організаторам, сприяла тому, щоб чудові цілі досягалися просто, без надриву та суєти. Усі виручені на передноворічному Vintage Charity Market Україна кошти підуть на придбання витратних матеріалів для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

гості передноворічної благодійної барахолки у ресторані Fratelli
учасники вечора Vintage Charity Market Україна
керівники Агентства подій Sova

Куратор Vintage Charity Market Україна Яна Тимчук:

— Найбільш цінні з асортименту, як на мене, — це аксесуари, брендові сумки та взуття. Є Dior, Chanel, Celine. Ще є речі з історією, які нам передають відомі люди з України та інших країн. Наш проєкт має багато друзів, які надсилають нам посилки з різних куточків світу. Отже, команда Vintage Charity Market — це весь світ!

Яна Тимчук
гості благодійного вечора у Fratelli

Сьогодні я звернула б увагу на рюкзак Chanel, на вінтажні аксесуари та прикраси. Є чудовий верхній одяг та сукні, в яких можна зустріти Новий рік. Тут кожен може вибрати собі вбрання до свята.

вибір речей на Vintage Charity Market Україна

Це камерний вечір, який ми проводимо у наших друзів — ресторану Fratelli. Тут, звісно, ​​набагато менше речей, ніж на літньому фестивалі Vintage Charity Market & Sova Picnic. Натомість представлені ексклюзивні позиції в категоріях middle та lux market. Хоча дуже багато нового: наприклад, бренд Aisenberg передав значну котонову колекцію.

Folga’ також приєдналася до цієї ініціативи та скористалася чудовою нагодою робити добро разом.

листівка від каліграфа
Фото: Vintage Charity Market Украина
Лариса Коява
Автор(ка):
Лариса Коява