«Різдво на Подолі»: справжня новорічна казка з першим в Україні прогулянковим катком

Втомилися від типових новорічних ярмарків та маєте бажання відвідати щось справді цікаве? Тоді пропонуємо до вашої уваги нову київську локацію «Різдво на Подолі», яка 19 грудня відчинить двері для всіх відвідувачів.

Тут, на Контрактовій площі, на вас чекають 10 000 квадратних метрів декорацій, фудкортів та розваг у найкращих європейських традиціях. Крім того, ви зможете відвідати першу в Україні прогулянкову ковзанку, довжина якої — понад 200 метрів.

Це ще не все! Серед інших розваг «Різдва на Подолі» відзначимо найвищу у столиці (6 м) тюбінгову гірку та єдину в Україні ялинку-карусель, на якій навіть можна покататися!

Тюбінгова гірка

А якщо ви втомитеся, то на локації знайдете альтанку з кав’ярнею та музичною сценою, а також фудзону — 18 будиночків, де можна потішити себе стейками, кебабами, пирогами, стравами з оселедця, лавашами, самосами та іншими ласощами.

До того ж на території «Різдва на Подолі» розташувалася вишукана резиденція Святого Миколая. У святкові та вихідні дні можна взяти участь у спеціальній програмі з вітаннями від новорічного персонажа, виступами артистів та незвичайними дискотеками на льоду.

«Різдво на Подолі» фото

А якщо ви не знаєте, що подарувати близьким, то на ярмарку «Різдво на Подолі» знайдете понад тисячі найменувань сувенірів та різдвяних прикрас: понад третину було привезено з Європи.

Вхід вільний! А на відвідувачів очікують подарунки від партнерів заходу.