«Секрет ЗУВУ»: магічне крижане шоу в Osocor Winter Residence + СУПЕРБОНУС

Цього року киян здивують не лише казковим зимовим містечком, схожим на Хогсмід з «Гаррі Поттера», а й дивовижним льодовим цирковим шоу. Вже цієї суботи, 18 грудня, в Osocor Winter Residence відбудеться нова магічна вистава «Секрет ЗУВУ». Це чудова нагода побачити виступ 30 циркових артистів та фігуристів з усієї України, чудові декорації та фаєр-шоу на льоду.

У грудні в Osocor Residence стартував новий сезон святкових розваг. У зимовому містечку з’явилися улюблені локації із поттеріани. Кожен може відвідати легендарний Косий провулок, де є все для чаклунства в домашніх умовах.Ще у вас буде можливість:

  • випити на фуд-кортах вершкового пива

  • переглянути фільми легендарної чаклунської саги в кафе «Три Мітли»

  • знайти платформу 9¾

  • погадати на магічній сфері

Але однак головна локація містечка — велика льодова арена на 800 квадратних метрів. Увечері вона перетворюється на епіцентр святкового дійства та шоу «Секрет ЗУВУ». Покази відбудуться 18, 25, 26, 31 грудня та 1, 2, 3, 7, 8, 9, 15, 16 січня о 19:00. Перед виставою поряд з катком стартує тематичний інтерактивний квест, який буде початком святкової пригоди для дітей.

Зимове містечко Osocor Winter Village вже функціонує та встигло подарувати усмішки багатьом відвідувачам. А з 25 грудня до 15 січня запрацює солов’їна пошта, яка прийматиме листи від дітей з усієї України. Головні герої вистав зимового містечка прочитають їх та надішлють дітям запрошення в Osocor Winter Residence.

Що? Крижане шоу «Секрет ЗУВУ»

Де? Київ, Osocor Winter Residence, вул. Виноградна, 2

Коли? 18 грудня

магічне шоу «Секрет ЗУВУ»

Супербонус

Вигравайте 2 квитки на магічне шоу «Секрет ЗУВУ» в Osocor Winter Residence

Брати участь