Дивіться постановки найкращих театрів не виходячи з дому на DRAMOX

Не знаєте, що подивитися ввечері? Як щодо того, щоб сходити до театру, не встаючи з дивана? Запитайте як? А ми відповімо: завдяки платформі DRAMOX, яка днями запрацювала в Україні. До вашої уваги представлені відеоверсії постановок 18 українських та 15 світових театрів.

І це далеко не межа: засновники проєкту обіцяють регулярно поповнювати репертуар свіжими виставами. Крім того, кожен глядач може зробити фінансовий внесок у розвиток української культури, просто оформивши підписку на DRAMOX — 50% суми буде направлено театрам та їхнім трупам. На платформі ви можете також підтримати конкретний театр.

На честь запуску DRAMOX на території України всі кошти, отримані від передплатників сервісу, протягом двох місяців перераховуватимуться до українських театрів. Засновник платформи Радім Горак розповідає:

— Я дуже радий, що ми можемо запропонувати глядачам найкраще з українського театру та підтримати українську культуру. Ми робимо та робитимемо все можливе для максимальної підтримки театрів в Україні.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов