Відбулася прем’єра нового кліпу гурту «Океан Ельзи» – «Весна»

Тема весни не нова для «ОЕ», її так чи інакше інтерпретували як відродження, кохання, перемогу, оновлення: вона посідає вагоме місце в репертуарі групи. І нарешті «Океан Ельзи» представив пісню, присвячену цій порі року.

Святослав Вакарчук, автор пісні, розповідає, чим весна така особлива для нього:

— Мабуть, тому що я народився та зробив свій перший вдих, — це сталося підсвідомо. Ця пора року для мене є чимось неймовірним. Я живу заради весни, заради того, щоб знову відчути її у прямому та переносному сенсі. Це дуже важливий період у моєму житті щороку.

Останнім часом у творчості «Океану Ельзи» простежуються музичні експерименти, й «Весна» — яскраве підтвердження цього. Але фронтмен так не вважає:

— Пісня «Весна», як на мене, менш нетипова для нас, ніж, скажімо, «БезТебеМенеНема». Вона звучить у дусі часу. «Океан Ельзи» змінюється, як змінювалися свого часу The Beatles або Queen. Ми не можемо все творити однаково, ніби це альбом «Там, Де Нас Нема». Щодо саунду, то так, у нас з’явилося нове звучання, і це не остання пісня, яку ви почуєте.

Разом із синглом гурт представив й зворушливий кліп. У ньому показано милу романтичну історію двох сніговиків, яким потрібно знайти одне одного на початку весни. Режисером відео виступив Іван Шоха, котрий вперше співпрацює з «Океаном Ельзи».