Стали відомі імена фіналістів нацвідбору на «Євробачення 2022»

Понеділок, 24 січня, — і Суспільне готове оголосити музикантів, які боротимуться за перемогу у фіналі нацвідбору на Євробачення 2022. До короткого переліку увійшло 8 українських артистів зі своїми композиціями, які прозвучать під час прямого ефіру 12 лютого.

Отже, фіналісти національного відбору:

  • Alina Pash — «Тіні забутих предків»
  • Cloudless — All Be Alright
  • Kalush Orchestra — Stefania
  • Laud — Head Under Water
  • Michael Soul — Demons
  • Our Atlantic — «Моя Любов»
  • Roxolana — GIRLZZZZ
  • Wellboy — Nozzy Bossy

Ярослав Лодигін, член правління «Суспільного», розповів, як відбувався відбір учасників:

— Я вважаю, що ми відібрали дуже збалансований склад як з погляду музики, так і щодо потенціалу для телевізійного шоу. Буде на що подивитися та що послухати. Думаю, що цей баланс є добрим результатом командної роботи нашого оргкомітету та партнерів з Friends Production. Ми ретельно розглянули всі 284 заявки, які нам надіслали. Надали можливість конкурсантам з довгого переліку взяти участь у прослуховуванні, бо фізична присутність — вагомий чинник при відборі. Багато наших уявлень про артистів не збігалися з їхньою формою. Або, навпаки, деякі пісні вже були з картинкою, що склалася, а прослуховування дещо змінило наші перші враження.

Олексій Гончаренко, продюсер та керівник компанії «Френдс Про ТВ», про майбутній концерт:

— Склад сьогоднішньої вісімки дуже потужний, бо майже всі вони мають і сценічний досвід, і кліпи. Щонайменше троє-четверо — вже молоді зірки, яких знає та любить країна.

Концерт ми хочемо зробити у форматі восьми абсолютно різних мінішоу. Усі учасники унікальні та співають у різних жанрах, тому і сцена, і фокус добиратимуться індивідуально. Сподіваюся, що це буде яскраве шоу — і ведучі, і журі, і лаштунки, і грінрум, який вперше з’явиться у відбірковому конкурсі. Щоденники кожного учасника дозволять за один концерт зрозуміти потенціал артистів. Але вибір буде складним як для журі, так і для телеглядачів.

Що ж, фінал нацвідбору відбудеться незабаром, тому відкладайте всі свої плани на вечір та 12 лютого о 19:00 вмикайте UA: Перший.

Фото: facebook.com/suspilne.media