Таню Муїньо зняла кліп на свіжу пісню DOROFEEVA — raznotsvetnaya

Після релізу Володимира Дантеса «Ветер Надежды» порадувати фанатів новинкою вирішила й Надя Дорофєєва. Трек отримав назву raznotsvetnaya і, за словами артистки, передає почуття, які в даний момент вона відчуває. Йдеться, як ви могли здогадатися, про кохання, яке, незважаючи на перешкоди, стає сильнішим.

DOROFEEVA додала:

— raznotsvetnaya — про сміливість любити та виявляти свої почуття відкрито: починаючи від першого кроку, закінчуючи сміливістю любити когось відкрито, незважаючи на засудження суспільства та інші заборони. Я переконана, що кохання не має одного кольору — кожна пара має свій, особливий.

Зйомками музичного відео займалася не хто інша, як Таню Муїньо — володарка нагороди MTV European Music Awards, а також авторка кліпів Cardi B, Yungblud, Normani, Katy Perry, а віднедавна ще й фіта Post Malone та The Weeknd. Створення відео проходило в стислі терміни, але всупереч всьому команді вдалося встигнути.

— Так оперативно та якісно не знімався ще жоден мій кліп. За чотири дні до зйомок я переписала приспів до пісні. За кілька тижнів до зйомок взялася моя улюблена режисерка Таню Муіньо. Останньої ночі ми шили костюми і за кілька годин поставили танці. Але з такою професійною командою все вдається! Вийшло сміливо, зухвало, танцювально та експериментально.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов