The Mountain of Spirits: у столиці відкрилася виставка, присвячена сходженню на Манаслу

Манаслу є однією з найнебезпечніших вершин світу. Її підступність — у непередбачуваній погоді, температурі близько -30 °C та сходженні лавин. Тому лише 4 з 10 експедицій на цей восьмитисячник завершується успішно.

Восени 2021 року Ілля Кенігштейн, засновник Creative States, спільно з «Кулуар» та Seven Summit Treks вирішили спробувати зійти на пік, і їм це вдалося. З експедиції альпіністи повернулися із серією документальних фото, що відображають моменти підготовки та сходження на Манаслу. А 14 січня у столичному бізнес-просторі Creative State of Arsenal відкрилася тематична виставка.

Ілля Кенігштейн розповідає:

— Манаслу показала, на що здатна людина, заряджена вірою у власні сили та завзятість. Непальці — фантастичний народ, який щоразу продовжує йти вгору, незважаючи ні на що. Приклад, якому нам всім варто повчитися. Як сказав альпініст Нірмал Пурджа (Nims), з яким я познайомився під час експедиції: «Неможливо» — це лише слово, забувши яке, ви переможете самих себе».

Експозиція знаходиться за адресою м. Київ, вул. Московська, 8 та працюватиме до 14 березня. Відвідати виставку можна лише за попереднім записом.