«‎Три історії про втрачене кохання»: новий кліп дуету On I Ona на пісню Loverboy

У березні ми вже писали про дует On I Ona. А тепер колектив представив новий сингл Loverboy та кліп на нього. Створювала відеоілюстрацію до цієї пісні, як і минулого разу, «Мелатонін», команда GMpro.

Loverboy — танцювальний трек у стилі deep house. У ньому On I Ona говорять про кохання та біль від його втрати. За звучанням нагадує «Нас не догонят» групи t.A.T.u‎.

У кліпі показано три історії різних людей. Ми бачимо підлітка, який переживає першу в своєму житті розставання, молоду дівчину, яка йде від чоловіка, та зрілу жінку, яка втратила коханого. Вони всі переживають страждання, але життя продовжується, і все ще попереду.

Вокалістка дуету Альона Цинцадзе розповідає:

— У кожної дівчини хоча б раз був той самий loverboy, який перевертав свідомість та вщент розбивав серце. Такий собі спокусливий хлопець з обкладинки, який настільки професійно замилює очі, що встояти дуже складно. Ця відеоробота — втілення дівочої драми, глибокої, значущої. І ми проживаємо її в найгостріших емоціях — зі сльозами, болем, алкоголем та всіма наслідками. Але суть у тому, що, дозволяючи собі прожити цей біль яскраво, дозволивши звільнитися всім емоціям, ми зцілюємось та даємо шанс новим здоровим почуттям та стосункам.