UFEG покаже biofashion-лабораторію та цифровий перформанс на Ukrainian Fashion Week

Ukrainian Fashion Education Group — багатопрофосвітній проєкт, який займається цікавим напрямом моди — біодизайном. Четвертий сезон поспіль дизайнери UFEG беруть участь у Ukrainian Fashion Week. Цього разу вони поділяться власним баченням розвитку світу моди та покажуть на головній fashion-події країни нові формати.

На Ukrainian Fashion Week UFEG представлять змодельовану студію — biofashion-лабораторію, де досліджується потенціал мікроорганізмів у моді та розробляється дизайн на їхній основі. Наприклад, грибний міцелій перетворюється на біорозкладні аксесуари, водорості — на біопластик, а пігмент бактерій стає безпечною фарбою.

На глядачів чекає перфоманс, який поєднує реальний та цифровий світ. UFEG розповість, як створюються сукні з лози та гутного скла. Вже був запущений хештег #digital_craft: за його допомогою можна дізнатися більше про нову історію ремесел України. А під час трансляції на медіасервісі MEGOGO оживуть digital-листівки роботи студентів UFEG.

Презентація проєктів відбудеться 6 лютого о 17.00. Зона UFEG на Ukrainian Fashion Week працюватиме щодня з 3 по 6 лютого.

Що? Показ проєктів UFEG на Ukrainian Fashion Week

Де? Київ, Mystetskyi Arsenal, вул. Лаврська, 10/12

Коли? 6 лютого о 17:00