UFW FW22-23: KOMASHNYA розробив дизайнерську форму для співробітників «Нової пошти»

Тепер співробітники «Нової пошти» працюватимуть у новій, модній та зручній формі від KOMASHNYA. Український бренд та служба доставлення розробили спільну колекцію та презентували її на головному подіумі країни.

Показ нової колаборації відбувся 4 лютого — в рамках другого дня Ukrainian Fashion Week. У ролі моделей на подіумі з’явилися працівники «Нової пошти»: оператори, пакувальники та приймальники.

Співзасновники бренда KOMASHNYA Максим та Маргарита Комашня спеціально для видання Folga’ розповіли про те, як зародилася колаборація:

— Керівництво компанії «Нова пошта» зателефонувало нам із пропозицією створити нову форму для її працівників. Ми без вагань погодились, адже любимо працювати з різними компаніями та розробляти для них впізнаваний корпоративний стиль. «Нова пошта» — це фірма, послугами якої користується кожний українець, а нам як користувачам цієї служби хочеться приходити у відділення та бачити стильних, красивих та щасливих людей. Колекція одягу вийшла не тільки зручною, але й стильною. При її створенні ми враховували як естетичну, так і практичну складову, піклуючись про комфорт працівників.

Нова колекція KOMASHNYA на UFW
Колаборація бренда KOMASHNYA та «Нової пошти»

У лінійці переважають вільні силуети та натуральні тканини. Кольорова гама — це впізнавані для користувачів «Нової пошти» червоний, чорний, білий та сірий кольори. Ще однією фішкою є використання на одязі сітловідбивальної тканини — цей модний тренд буде відігравати практичну роль та гарантувати безпеку для розвантажувачів, які працюють на вулиці.

Нова форма співробітників  «Нової пошти»
Показ спільної колекції  KOMASHNYA та «Нової пошти» на Тижні моди

Директор з управління репутацією та маркетингом «Нової пошти» Олена Плахова розповіла про співпрацю з модним брендом:

— Спершу ми звернулися за порадами до наших працівників та отримали найцінніші коментарі. Кожна деталь — модель кишень, їхнє розміщення, кількість, довжина — розроблена таким чином, щоб допомагати в роботі, захищати та гарантувати комфорт. Робочий одяг — це також комунікація, тому ми приділяємо цьому питанню багато уваги та хочемо, аби наші працівники завжди виглядали стильно.

Нова лінійка одягу KOMASHNYA
Модне шоу KOMASHNYA на UFW FW22–23

До колекції, яку презентували на подіумі «Мистецького арсеналу», входить 24 одиниці одягу — це футболки вільного крою, худі зі спущеною лінією плечей, оверсайзові бомбери, штани, спідниці, шорти та жилетки.

Нову форму від бренда KOMASHNYA будуть тестувати працівники 4 київських відділень «Нової пошти», а рішення про масштабування одягу на всю мережу команда компанії ухвалить, спираючись на відгуки співробітників та клієнтів.

Нова форма працівників «Нової пошти»
Показ нової колекції бренда KOMASHNYA на Ukrainian Fashion Week

Фото: Поліна Неводнича, спеціально для Folga’; пресслужба «Нової пошти»