UFW FW22–23: зіркові гості третього дня Українського тижня моди

У Києві триває модний марафон під назвою Ukrainian Fashion Week. Як одягаються гості Тижня моди в Україні та хто зі знаменитостей завітав на третій день наймоднішої події? Дивіться у новому фоторепортажі Folga’!

Промайнув ще один день Ukrainian Fashion Week. 5 лютого свої розкішні творіння демонстрував цілий ешелон українських брендів: ZVOLI, MILD POWER, ANNA GROVE, CHUPRINA, BEZMEZH, POLINA VELLER, DARJA DONEZZ, DZHUS та IRON THREAD.

Оцінити нові колекції дизайнерів завітали: голова оргкомітету Odessa Fashion Day Костянтин Леонтьєв, співачка Анна Добриднєва, травесті-діва Монро, ведуча Маша Виноградова, директорка Ukrainian Wine & Spirit School Катерина Ющенко, голова оргкомітету конкурсу краси «Міс Україна» Вероніка Щіпцова, телеведуча Валерія Крук та багато інших.

Голова оргкомітету конкурсу краси «Міс Україна» Вероніка Щіпцова
Вероніка Щіпцова
Телеведуча Валерія Крук
Валерія Крук
Учасники шоу «Топмодель по-українськи» Єва Крутова та Діма Топоринський
Єва Крутова та Діма Топоринський
Засновниця бренду BEZMEZH Анна Межуєва
Анна Межуєва
Директорка Ukrainian Wine & Spirit School Катерина Ющенко
Катерина Ющенко

У розмові з журналісткою видання Folga’ Костянтин Леонтьєв розповів, чому Ukrainian Fashion Week є важливою подією для нашої країни:

— За UFW я слідкую десь із 1999 року. Впродовж цього часу мені пощастило бачити різні локації, колаборації та бренди, які вийшли далеко за межі країни. На мою думку, українські дизайнери — це інструмент, за допомогою якого можна дуже вдало представляти світові нашу культуру та все, що в ній відбувається. У колекціях передаються різні історичні та інколи й політичні події, що трапляються в нашій країні. Вірю, що Тиждень моди й надалі дивуватиме нас, відкриватиме нові імена та формуватиме fashion-еліту України.

Голова оргкомітету Odessa Fashion Day Костянтин Леонтьєв
Костянтин Леонтьєв
Дизайнерка бренду BERLIZEVA Анастасія Берлізева
Анастасія Берлізева

Також Костянтин Леонтьєв розповів, чого чекати від Odessa Fashion Day цього року:

— Так збіглося, що цьогоріч Odessa Fashion Day святкуватиме свій 25-й сезон. У цю дату явно закладений якийсь особливий зміст (сміється. — Прим. ред.) Ми очікуємо багато нових імен та яскравих колаборацій. Наша головна мета — щоб до Одеси приїжджали дизайнери з різних міст, а ми могли підкорювати серця наших гостей.

Дизайнерка Анна Гайова
Анна Гайова
Таня Дуду та Олександр Урсуляк
Таня Дуду та Олександр Урсуляк
Учасниця шоу «Топмодель по-українськи» Олена Феофанова
Олена Феофанова
Дизайнер та стиліст Кирило Харитонцев
Кирило Харитонцев
Дизайнерка Дар'я Донець
Дар'я Донець

А от співачка Анна Добриднєва розповіла про свій новий fashion-проєкт:

— UFW — це завжди ковток свіжого повітря для всіх, кому щастить тут побувати. Наші дизайнери неймовірні: вони дарують світу креативні ідеї та вражають своєю сміливістю. Я дуже палка прихильниця українських брендів — в моєму гардеробі, напевно, 90% їхнього одягу, а після кожного сезону з’являється ще щось нове. До речі, сьогодні я у вбранні нового апсайкл-кутюр бренду Anna Dobrydneva by Sadnytskyy. Ідея нашого проєкту полягає в тому, що ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища: беремо брендові речі зі стоків і за допомогою ручної роботи та нового переосмислення даємо їм друге життя.

Співачка Анна Добриднєва
Анна Добриднєва
Телеведуча Маша Виноградова
Маша Виноградова

На показ бренду DZHUS завітала Невгамовна Монро, яка поділилася з онлайн-журналом Folga’ своїми враженнями від нової колекції дизайнерки:

— Я в захваті, тому що сьогодні мені вдалося побачити мистецтво. Багато людей не розуміють значення Українського тижня моди та думають, що це просто світський захід, де можна себе показати й на інших подивитися. Проте насправді сучасна мода — це мистецтво, а показ Ірини Джус — яскравий цьому приклад. UFW — культурний захід, направлений на розвиток та популяризацію моди як культурного явища. Є одяг зручний, який ми вдягаємо щодня, а є речі, які несуть у собі величезну цінність з точки зору мистецтва. А 25-річчя Ukrainian Fashion Week свідчить про те, що українській моді вдалося витримати та вистояти безліч кризових ситуацій та труднощів, і це не може не тішити!

Невгамовна Монро
Невгамовна Монро
Дизайнерка бренду DZHUS Ірина Джус
Ірина Джус
Блогерка та стилістка Тіна Сізонова
Тіна Сізонова
Інна Василенко
Інна Василенко

Подивитися ефектні стрітстайл-образи гостей другого дня Ukrainian Fashion Week можна за посиланням.

Фото: Поліна Неводнича, спеціально для Folga’
Анна Мисюк
Автор(ка):
Анна Мисюк