«Ветер надежды»: DANTES подарував друге життя хіту Євгенії Власової

Пісня Євгенії Власової «Ветер надежды» свого часу стала справжнім хітом в українському просторі. Трек тривалий час крутили по радіо та телевізору, але згодом про нього забули. До сьогодні, поки співак Володимир Дантес не представив свою версію знаменитого хіта початку нульових.

Кавер на «Ветер надежды» вперше прозвучав на сольнику DANTES у грудні, а тепер пісню можна послухати на всіх цифрових майданчиках.

Володимир Дантес розповідає:

— Мені завжди подобалася Євгенія Власова, як вона виглядає та співає. Вона надзвичайно класна артистка! Женя співає «Ветер надежды» дуже тепло та ясно. Мені хотілося зробити щось подібне. Але вийшло навпаки — я обтяжив її за допомогою аранжування.

Насправді ця пісня може бути будь-якою. Я вдячний Жені, що вона дозволила виконати цей трек та радію, що можу дозволити співати пісні, які подобаються.

Створення кавера не викликало в артиста якихось труднощів, навпаки — нова версія народилася лише за одну репетицію, а зробити аранжування Володимиру допоміг Ігор Кириленко.

Євгенія Власова про співпрацю:

— Свого часу піснею «Ветер надежды» цікавилися й Алан Бадоєв, і Юрій Нікітін для своїх артистів. Тоді я не мала бажання ділитися піснею. Зараз я відчуваю, що настав саме той момент. Роблю це з величезною радістю, бо шалено люблю Дантеса та Надю Дорофєєву. Ця пара для мене — унікальні.