«Вселеннопленные» — свіжий музично-поетичний альбом Миколи Сєрги

Ще на початку січня ми опублікували велике інтерв'ю з Миколою Сєргою: він нам розповів про кохання, поетичну кар’єру та дисципліну. І ми раді повідомити, що актор днями представив свій другий альбом, який одержав назву «Вселеннопленные». У ньому рими сплелися з мелодіями віртуозних музикантів — і на світ з’явився дивовижний проєкт, який дозволить слухачеві поглянути на світ по-новому.

Микола розповідає:

— Я був в екзистенційній печері — займався пізнанням суті своєї творчості та шукав, куди хочу рухатися, що рухати та навіщо. Так виник проєкт «Вселеннопленные». Можна довго описувати перипетії, які супроводжували цей чудовий період, але найважливіше не те, що ми проживаємо, а те, що ми з цього виносимо. «Вселеннопленные» — це римований конспект моїх життєвих уроків.

Саме тому альбом сподобається тим, кому цікаве життя, хто готовий до авантюр та з азартом відкриває для себе незвідані межі нашого світу.

У створенні альбому брали участь піаніст Ярослав Олійник, скрипаль Мойсей Бондаренко, саксофоніст та флейтист Олексій Смирнов, саунд-продюсер Хосейн Мірзаголі, фаготист Олександр Седін, барабанщик Андрій Юськевич та, звичайно ж, Микола Серга.

Варто зазначити, що 23 березня Микола виступить у київському концертному залі Bel Etage у супроводі симфонічного оркестру. До того ж на цьому вечорі відбудеться презентація книги «Вселеннопленные», яку поет писав упродовж семи років.

Георгій Уколов
Автор(ка):
Георгій Уколов