Виставка в Одесі
афіша

Виставка робіт переможців міжнародного конкурсу фотографії відбудеться в Invogue#Art

Уже завтра, 28 січня, у галереї Invogue#Art о 18:00 відбудеться знакова подія для всіх шанувальників мистецтва: свої роботи покажуть переможці міжнародного конкурсу I See Photo Awards 2021. Експозиція присвячена артфотографії, в якій автори відобразили своє бачення навколишнього світу.

Проєкт стане завершальним етапом міжнародного конкурсу I See Photo Awards 2021. На виставці буде представлено роботи сучасних авторів, чиї світлини допомагають розвиткові української фотографії.

Учасники експозиції:

  • Віра Мінайлова — абсолютний переможець конкурсу ISPA'21. Художниця, яка творить у жанрі артфотографії.

  • Тетяна Мицик — перше місце на конкурсі ISPA'21. Артфотографиня, що знімає у стилі поп-арт та кітч. Її роботи зберігаються у приватних колекціях Америки, Канади та України.

  • Михайло Рай — друге місце на конкурсі ISPA'21. Майстер сюрреалістичних цифрових колажів. Його роботи були відзначені на багатьох міжнародних конкурсах, таких як ND Awards, PX3, MIPA та інші.

  • Катерина Куцевол — третє місце на конкурсі ISPA'21. Творить у жанрі художнього автопортрета. Роботи Катерини Куцевол представлені у міжнародній фотогалереї Duncan Miller Gallery (Лос-Анджелес, США) та у кількох галереях України.

  • Ольга Степаньян — четверте місце на конкурсі ISPA'21. Працює у жанрі чорно-білої фотографії.

  • Що? Виставка фоторобіт переможців міжнародного конкурсу I See Photo Awards 2021

    Де? Одеса, галерея Invogue#Art, Катерининська, 25

    Коли? З 28 січня до 28 лютого