YUNA 2022
новини

YUNA 2022: стала відома дата церемонії

16 березня у київському Палаці «Україна» відбудеться 11-а церемонія нагородження Національною музичною премією YUNA. Під час шоу буде вручено нагороди у 18 номінаціях, одна з яких присвячена сімейним цінностям.

До церемонії залишається зовсім небагато, але за традицією всі таємниці розкриватимуться ближче до дати YUNA. От що каже генеральний продюсер премії Павло Шилько:

— Імена ведучих церемонії ми оголосимо у лютому. Також наступного місяця ми почнемо оголошувати імена виконавців, які виступатимуть на YUNA 2022. Цей перелік за традицією буде сформований з цьогорічних номінантів та переможців минулих років.

Цього року лідерами за кількістю номінацій можна назвати TVORCHI (сім) та Kalush (шість). За ними йдуть Wellboy та Артем Пивоваров (по п'ять), по чотири — MONATIK, Max Barskih та DOROFEEVA, по три — NK, Go_A, KAZKA та Олег Винник.

Відбором номінантів та лауреатів YUNA, як завжди, займається експертне журі премії. Цього року до його складу увійшло 75 представників музичної індустрії, а за прозорість та об’єктивність вибору експертів відповідає компанія Deloitte Ukraine.

Квитки на YUNA 2022 можна придбати тут.