За лаштунками четвертого дня Ukrainian Fashion Week: фоторепортаж

Ось і закінчився найпопулярніший Тиждень моди в Україні — Ukrainian Fashion Week. Ми вже з нетерпінням чекаємо на новий сезон і пропонуємо вам подивитися, що ж відбувалося за сценою «Мистецького арсеналу» в останній день UFW.

6 лютого на Ukrainian Fashion Week своїм поглядом на майбутній сезон ділилися молоді дизайнери — випускники шкіл Lviv Fashion School та Open Fashion Studio, а також бренди-початківці — NICK KICHKAR, LISABO, PANOVE, APSARA, FRBTK та SIDLETSKIY.

Нова колекція одягу NICK KICHKAR
Закулісся показу APSARA
За лаштунками показу LISABO
Закулісся четвертого дня Ukrainian Fashion Week
За лаштунками показу Epson Digital Fashion
Показ колекції LISABO на Ukrainian Fashion Week
За лаштунками показу NICK KICHKAR

Дизайнерка бренду PANOVE Ірина Лук'янова:

— «Майбутнє настало» — це лозунг нової колекції PANOVE. Мені хотілося продемонструвати, як ми будемо вдягатися у новій реальності, а також показати, що одяг може бути водночас вишуканим та практичним. Особливий акцент я вирішила зробити на макіяжі та зачісках моделей, щоб вони символізували зворушливі очікування від майбутнього та назву лінійки «Зоряна».

Фоторепортаж з четвертого дня Ukrainian Fashion Week
Закулісся показу PANOVE
Backstage четвертого дня Тижня моди
Фоторепортаж з четвертого дня UFW FW22–23

Дизайнерка бренду FRBTK Марина Форбаток:

— Нова колекція Choice є дуже особливою, адже містить великий відсоток ручної праці. Раніше наші предки робили одяг, який служив оберегами, а я вирішила створити лінійку, яка могла би бути сучасним оберегом для української жінки. На кожному виробі є застібка-магніт «на удачу», яка притягуватиме в життя власниці одягу щось особливе та захищатиме її від зла. Тенденцій насправді дуже багато, але кожна людина має знайти щось своє — той стиль, який буде символізувати її особистість та приносити їй радість.

Нова колекція FRBTK на Ukrainian Fashion Week
Backstage показу APSARA
Фоторепортаж з четвертого дня UFW FW22–23
Закулісся Тижня моди
Backstage UFW FW22–23

Редакція Folga’ підготувала для вас добірку backstage-кадрів четвертого дня UFW та пропонує зазирнути за лаштунки модних показів.

Переглянути backstage-фотозвіти Ukrainian Fashion Week можна за посиланнями: перший день, другий день, третій день.

Фото: Поліна Неводнича, спеціально для Folga’
Анна Мисюк
Автор(ка):
Анна Мисюк