«Зимовий бук-лист»: сімка книг для мотивації та саморозвитку

Якщо ви закуталися в плед та боїтеся висунути ніс назовні, будуєте плани, але постійно відкладаєте їхню реалізацію, якщо вам потрібна мотивація та підказка — то ця добірка книг для вас.

Зима — чудовий час, щоб розпочати все з чистого аркуша з корисними звичками та більшою усвідомленістю. Ділимось ідеями книг, що надихають, та які ви можете знайти на платформі Yakaboo.

«Шлях до фінансової свободи». Бодо Шефер

Є кілька універсальних правил, які за правильного підходу допоможуть кожному підвищити рівень фінансової свободи. Однак це не означає, що ви одразу станете багатим. Бодо Шефер переконаний: якщо хочете розвинути впевненість у собі, необхідно контролювати свої фінанси. «Гроші повинні бути доказом, що вас ніщо не може стримати».

Книга ставить чимало складних питань. Які бувають стереотипи, пов’язані з багатством, та як залишити їх у минулому? Як покінчити з боргами? Як заощаджувати правильно, не відмовляючи собі у радощах життя? І, зрештою, — як значно підвищити свій дохід?

«Шлях до фінансової свободи». Бодо Шефер

Автор ділиться підходами та повідомляє про ефективні моделі поводження з грошима, супроводжуючи читача на шляху до фінансової свободи. «Навіть прочитання цього тексту не зробить вас багатим. Ви скоріш маєте працювати з цією книгою та робити її частиною себе. Тоді це приведе до відкриття скарбів, захованих у вас».

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

«Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення у скрутні часи». Кетрін Мей

Кетрін Мей — авторка видань, які стали бестселерами New York Times. У книзі «Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення у скрутні часи» Кетрін розповідає про збої, які можуть відбуватися в житті кожної людини: втрата роботи, раптова хвороба, розрив стосунків, смерть близьких. Усе це може вибити з колії, позбавити сили. Авторка ділиться власним прикладом, як вона пережила такий період «зими», коли її чоловік захворів, син кинув школу, а їй довелося залишити роботу через проблеми зі здоров’ям.

Книга вчить дбати себе під час «зимівлі», не сприймати цей період як щось безглузде, вміти дати собі час на відновлення, прожити цю «зиму».

««Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення у скрутні часи», авторка — Кетрін Мей

Як написала Елізабет Гілберт (творчиня «Їсти, молитися, любити», «Місто жінок» та ін. — Прим. ред.): «У цій книзі авторка пропонує своїм читачам значущу та гуманну ідею: зими не уникнути, але й боятися її не треба. Це справді чудова книга».

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

Never Stop. Марі Карачина

Іноді поштовхом для змін може стати якась регулярна практика. Вона дисциплінує та робить сильним. Якщо ви хочете змінити своє життя, то нехай читання цієї книги стане для вас першим кроком.

Авторка — Марі Карачина, відома учасниця марафонів та півмарафонів у всьому світі, фітнес-тренерка. Вона переконана, що біг — щось більше, ніж просто вид спорту. Це спосіб упорядкувати життя, загартувати дух та силу волі. Це спосіб навчитися ставити цілі в житті та успішно їх досягати.

Never Stop - М. Карачина від Видавництва Старого Лева

Never Stop — історія про те, як не здаватися. «Необов’язково надриватися, бігати якнайшвидше чи взагалі бігати: головне — рухатися вперед. Коли ти стоїш на місці, то, можливо, уникаєш чогось поганого, але й добре оминає тебе. Тому сталий рух — це найкращий варіант. Просто оберіть свій темп».

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі». Віктор Франкл

Ім’я Віктора Франкла, психотерапевта та філософа, відоме багатьом. Переживши концтабір, голод та загрози для життя, він описав свій важкий досвід у книзі, щоб допомогти тим людям, які прагнуть знайти себе та змінити життя. Франкл доводить: щойно людина знаходить сенс свого існування, вона знаходить сили подолати будь-які випробування. «Пошук сенсу існування — це рушійна сила життя людини».

Якщо ви хочете знайти сенс життя, то Франкл підготував для вас три шляхи: опікуватися своєю справою, досліджувати щось чи зустріти когось, а також обирати власне ставлення до неминучих страждань.

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі». Віктор Франкл

Цю книгу важко переказувати, вона потребує самостійного прочитання, усвідомлення, її треба пропустити через себе та усвідомити. Вона не для легкого читання, а для вдумливого ознайомлення. Можливо, саме завдяки цьому тексту уважний читач зможе знайти сенс власного буття та розкласти поличками життєві цінності.

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

Wake up! Кріс Барез-Браун

Це книга для людей, які втомилися від одноманітності та рутини. Автор вважає, що єдиний можливий варіант прокинутися (фраза «Wake up!» винесена у назву. — Прим. ред.) — це пережити новий досвід, що провокує загострення почуттів. Можливо, ця книга — ланцюжок експериментів. Варто спробувати зрозуміти, як вони працюють саме для вас. Автор закликає менше думати та більше діяти!

Кріс Барез-Браун ділиться досвідом та пропонує вправи, які допоможуть увімкнутися, стати більш усвідомленим у своїх діях та ставленні до навколишнього світу. А ще у цій книжці є чимало вільних сторінок та місце для малювання, окремі аркуші для нотаток, планів. Тож Wake up! може стати вашим щоденником для подальшого розвитку та позитивних змін у новому році.

Wake up! Кріс Барез-Браун

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

«Эссенциализм. Путь к простоте». Грег Маккеон

Сучасний світ вимагає від нас робити багато справ одночасно, бути успішним та продуктивним у різних сферах життя. Але чи така вже добра ця багатозадачність? І чи треба встигати все? Книга Грега Маккеона порушує тему ефективності щоденної діяльності, показує важливість розташування пріоритетів, вчить, як це правильно зробити.

Автор не дає інструкцій, «як зробити більше за менший час» чи «як усе встигнути», навпаки, на особистому прикладі розповідає, як себе дисциплінувати, казати «ні» там, де є сенс, так би мовити, навчитися відсіювати непотрібні завдання, що відбирають час, щоб робити лише найважливіше, те, що матиме користь та рухатиме далі.

Книга «Эссенциализм. Путь к простоте» Грег МакКеон

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

«7 навыков высокоэффективных людей». Стивен Кови

Книга присвячена розвитку особистості. Журнал Time назвав цю працю однією з найкращих у сфері бізнес-літератури. Ця книга вплинула на багатьох відомих та успішних людей. Серед них — колишній президент США Білл Клінтон, знаменитий американський тележурналіст Ларрі Кінг та бізнесмен, видавець і політик Стів Форбс.

У своїй книзі Кові дослідив значну кількість робіт, присвячених бізнесу, та розробив власну програму самовдосконалення та зростання особистості. Він пропонує розвинути сім навичок, які можуть зробити вас ефективнішими та успішнішими. Поради Кові можна використовувати як у бізнесі, так і в особистому житті.

Сім навичок високоефективних людей

Мова: українська

Докладніше про книгу можна дізнатися тут

«Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення у скрутні часи», авторка — Кетрін Мей

Супербонус

Виграйте книгу «Зимівля. Цінність відпочинку й усамітнення у скрутні часи» Кетрін Мей від Yakaboo та Folga’

Взяти участь
Фото: Yakaboo, freepik.com