Зіркові гості другого дня Ukrainian Fashion Week: фоторепортаж

Ukrainian Fashion Week — головна подія української fashion-індустрії, яка щосезону створює нові тенденції та збирає в стінах «Мистецького арсеналу» модну еліту країни. Цього разу UFW проходить з 3 по 6 лютого. Ми завітали на Тиждень моди та готові поділитися з вами стильними образами гостей.

Другий день UFW FW22–23 відзначився показами провідних українських брендів: KRISTINA LAPTSO, IRYNA DIL’, MALVA FLOREA, PUSHKA, LALLIER, LEM, GASANOVA та KOMASHNYA х NOVA POSHTA. На Тижні моди також відкрилася виставка фоторобіт «Життя у синьому кольорі» талановитої української фотографині Соні Плакидюк та бренду Kronenbourg 1664, створена спеціально для Ukrainian Fashion Week та присвячена синергії сучасної моди.

Фотографиня Соня Плакидюк
Соня Плакидюк
Дизайнер Максим Комашня
Максим Комашня

Побачити модні вбрання можна було в «Мистецькому арсеналі» не тільки на подіумі. Неймовірними образами та вишуканим смаком вражали й гості. Популярна українська блогерка Каріна Ліра завітала на Тиждень моди в розкішному вінтажному вбранні.

— Десь сім років назад я працювала асистенткою на Ukrainian Fashion Week і тому можу сказати, що Тиждень моди з часом лише покращав. Мені хотілося б, аби цей проєкт і надалі приносив у світ ідеї оригінальності та автентичності. Тренди минають, однак самобутній одяг з унікальною історією та душею ніколи не втрачає актуальності.

Блогерки Каріна Ліра та Анастасія Григорук
Каріна Ліра та Анастасія Григорук
Засновниця бренду LONA PRIST Альона Пріст
Альона Пріст

Відома українська танцівниця Олена Шоптенко також побувала на Тижні моди та поділилася з онлайн-журналом Folga’ своїми враженнями від побаченого на головному подіумі країни:

— Я була на показі MALVA FLOREA. З цим брендом познайомилася нещодавно, однак мені дуже сподобалася нова колекція марки, адже в ній багато образів з танцювальними елементами. Ба більше, я навіть вже встигла пригледіти собі декілька речей. Намагаюся підтримувати наших творців та носити їхній одяг якомога частіше, адже своє — завжди краще та рідніше.

Танцівниця Олена Шоптенко
Олена Шоптенко
Фотографиня Анна Гольцберг
Анна Гольцберг

А ось телеведуча Олена Філонова відвідала показ бренду LALLIER та розповіла виданню Folga’ за що любить Ukrainian Fashion Week:

— Обожнюю UFW за те, що команда цього проєкту підіймає не тільки питання моди, а й чимало серйозних тем, пов'язаних з екологією, історією та культурою. Звісно, люблю й українських дизайнерів. Неабияк тішить, що з кожним сезоном з'являється дедалі більше нових лиць в українській fashion-індустрії, які вражають світ яскравими ідеями. Сьогодні завітала на показ LALLIER, аби підтримати свою подругу — дизайнерку Юлію Франц, та помилуватися її ляльковими вбраннями.

Телеведуча Олена Філонова
Олена Філонова
Учасниця шоу «Супертопмодель по-українськи» Аміна Досимбаєва
Аміна Досимбаєва

Приємним сюрпризом другого дня Ukrainian Fashion Week стала поява на подіумі «Мистецького арсеналу» солістки гурту KAZKA Олександри Заріцької. Співачка презентувала одяг з нової колекції бренду GASANOVA та поділилася подробицями співпраці з дизайнеркою.

— Люблю нашу моду за її відчайдушність і переконана, що українці мають велике коріння, в якому закладений особливий хист до моди, музики та будь-яких проявів мистецтва. Минулого сезону я вже ходила по подіумі UFW в образі від Ельвіри Гасанової. Цього разу знову отримала запрошення від дизайнерки та, звичайно ж, приїхала її підтримати. З Ельвірою ми спілкуємося вже не перший рік: восени разом випустили речі, призначені для жінок різного зросту та комплекції, — це було своєрідне відкриття в українській fashion-індустрії, адже в нас такий одяг не користується великою популярністю.

Співачка Олександра Заріцька (KAZKA)
Олександра Заріцька
Блогерка та стилістка Тіна Сізонова
Тіна Сізонова

В об'єктив Folga’ потрапили: танцівниця та хореографиня Олена Шоптенко, співачки Надія Дорофєєва, Слава Камінська, Анастасія Кожевнікова, Ніно Басілая та Ліда Лі, продюсерка Ірина Горова, телеведучий Володимир Остапчук та Христина Горняк, блогерки Каріна Ліра, Анастасія Григорій, Діана Глостер, стилістка Тіна Сізонова, телеведучі Катя Осадча та Олена Філонова, «Міс Україна Всесвіт 2021» Анна Неплях, власниця бренда Home Wings Аліна Харечко та багато інших.

Співачка Надія Дорофєєва
Надія Дорофєєва
Співачка Слава Камінська
Слава Камінська
Власниця бренда Home Wings Аліна Харечко
Аліна Харечко
Ведуча програми «Світське життя» Катерина Осадча
Катерина Осадча
Екссолістка «ВІА Гри» Анастасія Кожевнікова
Анастасія Кожевнікова
Співачка Ніно Басілая
Ніно Басілая
«Міс Україна Всесвіт 2021» Анна Неплях
Анна Неплях
Співачка Ліда Лі
Ліда Лі
Телеведучий Володимир Остапчук з дружиною
Володимир Остапчук та Христина Горняк
Блогерка Олена Поляничко
Олена Поляничко
Продюсерка Ірина Горова
Ірина Горова
Засновниця платформи REST IN UKRAINE Анна Тільняк
Анна Тільняк
Блогерка та співачка Діана Глостер
Діана Глостер
Ірина та В'ячеслав Дюденки на Ukrainian Fashion Week
Ірина та В'ячеслав Дюденки

Нагадаємо, що ми вже ділилися яскравими світлинами гостей першого дня Ukrainian Fashion Week.

Фото: Поліна Неводнича, спеціально для Folga’
Анна Мисюк
Автор(ка):
Анна Мисюк