Монро в червоному образі

Травесті-діва, яку обожнює глядач та яка не соромиться казати правду в очі, якою б вона не була. Монро поділилася з Folga’ своїми планами на майбутнє, мріями та навіть розповіддю про те, у кого є шанс побувати в неї в гостях

Невгамовна МОНРО: «Жіночність — це про вибір жити так, як хочеться»

Яскрава особистість українського шоубізнесу. Завжди елегантна, іронічна та сповнена енергії. Кожен знає: якщо на івенті буде Монро, то вся увага буде прикута лише до неї. Її любить камера та глядач, а тому ревнощі колег по цеху цілком зрозумілі та навіть трохи веселять. Сьогодні травесті-діва зі сценічним псевдонімом Монро в гостях у Folga’, а значить, розмова буде захопливою… Звичайно ж, з міцним слівцем та трішки з епатажем. Як казав один мультяшний персонаж: «Робота така…»

В одному з телеінтерв’ю ви зізналися, що у вас непрості стосунки з пресою. Проте ви не припиняєте спілкування зі ЗМІ. І ми вдячні вам за цю нагоду. Якою ви б хотіли бачити пресу?

Ні, зараз у мене чудові стосунки з пресою, просто дивовижні. Але я втомилася казати те саме, відповідати на повторювані питання, особливо якщо вони стосуються абсолютно чужих та незнайомих мені персон. Тому я трохи обмежила своє спілкування зі ЗМІ.

У мене ж зараз основна діяльність пов’язана з ютуб-каналом, де я стільки всього розповідаю про себе та інших, що сил та бажання повторюватися ще й в інтерв’ю зовсім не маю.

Якою я хотіла б бачити сучасну пресу? Напевно, не такою поверхневою та ангажованою. Через те, що практично всі ЗМІ належать певним політикам чи їхнім спонсорам, вони орієнтуються на цільову аудиторію — є цензура, рамки та обмеження. Не дивно, що глядач іде в телеграм або на ютуб, де якось вільніше.

А як ви реагуєте на прояви агресії? Можете відповісти чи навіть дати здачі?

Як будь-яка відносно психічно здорова людина — слухаю свій інстинкт самозбереження. Агресія — це небезпека, тож у разі реальної загрози забираю себе. А по-простому — з@буюсь. Якщо не вдається піти, починаю заспокоювати, змінюю тему розмови. Але знову ж таки подібних випадків я вже й не пригадаю.

А хейт та образи в мережі бавлять. Я знаю себе краще, ніж усі ці коментатори. Тому мене складно чимось здивувати чи образити. Можу повправлятися в дотепності чи навіть на х@й послати. Але на це теж ще треба заслужити.

Невгамовна Монро фотосесія у ванні
травесті-діва Монро
Ви колись зізналися, що попри те, що Монро є важливим персонажем столичної світської тусовки, вас не дуже люблять колеги. У чому це виявляється та в чому може бути причина, на вашу думку?

Ні, зараз усе гаразд. Так, мене довго не приймали, дивилися скоріш насторожено. Що це за дивовижний птах? Мало того, що назвала себе травесті-дівою, ще й має нахабство говорити чесно та без пієтету до динозаврів сцени! Але дуже швидко тусовка та ЗМІ роздивилися та визнали мій інтелект та щирість.

Коли я тільки починала вливатись у тусовку шоубізнесу, без сорому роздавала всім оцінки та критикувала все, що бачила. А зірки п@здець які вразливі. Але мені ніхто своє «фі» особисто не висловлював. Зараз ми всі мило спілкуємося, лайтово розпускаємо плітки та репостимо сторіз із компліментами, СКУКОТА!

Ви виглядаєте дуже доглянуто та жіночно. Які косметичні процедури ви любите та в чому собі не відмовляєте?

Я люблю себе, мені подобається догляд за собою, косметика, подобається робити макіяж, тому виглядаю молодшою за свій вік та, як ви сказали, «жіночнішою». Хоча така риса в моєму розумінні — це не про війки, брівки та суконьку за вітром. Це про вибір жити так, як хочеться, не обертаючись на вимоги суспільства в цілому та чоловіків зокрема.

А щодо процедур, я не приховую, що колю ботокс, філери, роблю масаж, мікроструми та обожнюю маски. Але знову ж таки — все в розумних межах. Хоча зараз я й переживаю кризу середнього віку та важко приймаю перші зовнішні ознаки свого старіння, все одно не намагаюся втримати молодість. Це безглуздо та дорого!

Чи то правда, що ви проти пластичної хірургії та всього того, що вводять собі в тіло «назавжди», що у вас немає тату та не проколоті вуха?

Тату вже 3 роки як є. Але вони дуже мінімалістичні — три кішки та хвиля. Типу я на гребені, символічно. Щодо пластики — я за, але тільки якщо в цьому є медична потреба чи ви торгуєте зовнішністю, тобто тілом. Знаєте, мені складно судити, мене все влаштовувало. А народилася б я зі шнобелем чи капловуха — заговорила б інакше.

Монро в бежевому тренчі
У вас чудове почуття гумору та ви не боїтеся говорити про свою трансгендерність. Наприклад, коли були тренером у «Лізі сміху», у вас був дуже яскравий номер: ви грали батька дівчини, до якої прийшов свататися молодик. Як ви ставитеся до самоіронії та чи дозволяєте іншим жартувати з себе?

О, мерсі за компліман! Мені здається, з почуттям гумору треба народитися або… треба народитися.

Роль тата в «Лізі сміху» була ризикованою. Щоб ви розуміли, я погодилася, не знаючи ані ролі, ані тексту. Думала, що така гарна сидітиму, а довкола мене молодь буде танцювати та жартувати. Ну а я своїм блискучим гумором усіх перевершу. Приходжу на зустріч, а там мало не театр драми та комедії, лише у форматі КВК.

Але мені, по-перше, сподобалася команда, такі всі захоплені грою, а по-друге, сенс номера! Байдуже, ким почуваються твої рідні та близькі, головне — це підтримка, увага та любов.

Сім’я — це справді важливо, але затишок у домі — заслуга, серед іншого, й домашніх тварин. Ми знаємо, що у вас є вихованці, яких ви дуже любите. Розкажіть про них. І чи правда, що у вас є мрія, аби в кожної тварини був дім?

У мене бабине царство, п’ять кішок. Усіх підібрала на вулиці, але спочатку, окрім першої — Чикі, нікого не планувала залишати. Проте забираючи безпритульну тварину, будьте готові, що вона може залишитися у вас назавжди. Так і сталося.

У мене є можливість та кошти, щоб утримувати п’ять кішок, тож у моєму випадку це не проблема. До того ж вони навчили мене абсолютної любові та відповідальності.

А щодо мрії — це правда, і вона цілком здійсненна. Для її здійснення необхідно запровадити: обов’язкову реєстрацію тварин, їхню стерилізацію, контроль та податок на розведення, просвітництво населення. Багато хто живе з переконанням, що вихованець має народити, а потім тільки його можна оперувати. Таких диких стереотипів повно.

Ви розповідали, що маєте квартиру та заміський будинок. У кого є шанс потрапити до вас у гості?

Люди, яким я довіряю. Чоловіків до себе не тягаю: це вульгарно та небезпечно!

яскрава білявка Монро
Чи правда, що вас і тепер можна побачити в громадському транспорті та що ви принципово не хочете керувати автомобілем?

Я не почуваюся комфортно за кермом та мало коли сідаю спереду. А ще я боюся швидкої їзди, висоти та не катаюся на каруселях. Люблю метро та трамвай: можна щось почитати чи людей пороздивлятися. Тим більше, що в масці ніхто не впізнає.

романтична фотосесія Монро
Ви не розповідаєте про своє особисте життя, але якось поділилися з журналістами, що хотіли б мати дітей та, можливо, скористаєтеся послугами сурогатного материнства. Як би ви виховували свою дитину?

Я? ХОЧУ ДІТЕЙ? Навпаки, я не бачу поряд з собою дітей. Від слова «зовсім». Мої діти — це мої творчі проєкти та армія адептів секти «Невгамовна Монро». В моїй ідеальній картині майбутнього — будинок, партнер, собаки, кішки, учні, добробут та багато подорожей.

Так, майбутнє ви бачите дуже чітко. Крім цього якось розповіли, що щоранку самі вирішуєте, яким буде ваш день та якими барвами його наповнити. Як вам це вдається та в яких випадках ви можете цілком покластися на долю та нічого не планувати?

Так, я ввечері складаю перелік докладний — план того, що потрібно та хочу зробити, щоб не було такого, коли розгублено зависаєш: «Що мені подивитися, почитати чи куди піти?!» План добре полегшує та спрощує життя. Спробуйте! Найголовніше, якщо ви виконали хоча б 50% з наміченого, це вже круто.

А щовечора перед сном я хвалю себе та дякую всім, хто потрапив у моє інфополе довше ніж на дві хвилини. Навіть якщо ця людина встигла там насрати. Без його лай@а я б не навчилася прибирати та провітрювати.

У вас багато різноманітних проєктів. У якому жанрі ви ще не змогли спробувати себе, але дуже хотіли б?

Я дуже хотіла, щоб мене запросили до проєкту «Танці з зірками». Вважаю, що прикрасила б його, бо доволі пластична та харизматична. Мене якось запросили, про все домовилися… але згодом зірвалося. Прикро.

А моє майбутнє — це коучинг, психологія та посильна ментальна допомога нужденним. Ну і ютуб-канал «Невгамовна Монро». Ми повільно та впевнено рухаємося до Золотої кнопки. Приєднуйтеся!

Фото: особистий архів героїні
Лариса Коява
Автор(ка):
Лариса Коява