IN-GRID дала і Києві ексклюзивне інтерв'ю Folga’

Співачка IN-GRID вирощує томати в себе на городі, підбирає на вулиці котів, не любить розлучатися з мамою та лікує Італію від вірусу позитивними піснями

«Я завжди зайнята справою»: IN-GRID — про життя в селі, Алена Делона та надлишок енергії

Ви можете не знати французької мови, але пісні Інгрід Альберіні, відомої світові як IN-GRID, чули точно. До нестями зворушливий хіт Tu es foutu про кохання прекрасної дівчини до парубка-негідника досі на рекордних позиціях з переглядів на ютубі. Як, втім, і її запальне In Tango. З Інгрід ми зустрілися у Києві, куди зірка приїхала з концертом. В ексклюзивному інтерв’ю Folga’ співачка розповіла, як щемно виявляв до неї увагу Ален Делон, чому на гастролях вона дозволяє собі забути про фігуру, та про 11 котів-бандитів, які піклуються про неї.

Інгрід, один з ваших останніх кліпів Be Italian присвячений італійцям, які постраждали від COVID-19. Як виникла ідея вдарити по вірусу музикою, та чому ви для цього обрали анімаційний формат?

Під час локдауну я сиділа вдома. Було страшно та незрозуміло, що взагалі з усіма нами відбувається, — новини, які показували по телебаченню, викликали лише тривогу, заганяючи в депресію. Пробувши у цьому стані 10 днів, зрозуміла, що не можу так більше, — треба діяти! Боротися з цим липким страхом, що роз’їдає думки та життя.

Спочатку моєю розрадою став город. Річ у тім, що я живу в селі разом із мамою — в Італії так заведено, мама для нас — це найсвятіше. От ми разом і доглядали наші грядки: садили, пололи, поливали. І на столі у нас лише свої овочі: помідори, цукіні, зелень.

Потім я зайнялася будинком: пофарбувала стіни, навела лад, де тільки могла. Завершивши домашні справи, вирішила, що настав час перемикнути енергію на музику. І розпочала пісню Be Italian. Усі обговорення кліпу велися з продюсерами та студією в онлайн-форматі, були залучені соціальні мережі, все, що є.

Головний меседж пісні: закликати людей бути оптимістами, не здаватися та вірити в те, що ми виберемося з полону своїх будинків та знову зможемо співати, зустрічатися з друзями, радіти життю та подорожувати. Чому ми зробили кліп у мультиплікаційній манері? Просто ця форма здалася нам найпозитивнішою. А взагалі існує три версії пісні: перша — героїня під час локдауну сидить удома, друга — вона їде до моря, і третя — дитяча, знята для малюків.

Нещодавно ви розмістили у своєму інстаграмі незвичайне фото, де на світському рауті стали на коліна перед актором Кевіном Костнером. Що вас на це спонукало?

Ви — шпигун, і від вас нічого не приховаєш! Я справді ставала перед Кевіном на коліна. Але не лише перед ним. Усе відбувалося на благодійному вечорі, де зібралися насправді легендарні зірки. Там був Ален Делон, Мікі Рурк, Венсан Кассель, Жерар Депардьє, Курт Рассел та багато інших. Я схилилася перед ними на знак подяки та захоплення перед їхнім талантом та щедрістю. Вони справді неймовірні. Без якогось нальоту зоряності — звичайні живі люди. Той самий Делон — справжній джентльмен. Допоміг мені донести валізу, виявляв увагу за столом. Ален дуже елегантний, шампанний. Фантастичний чоловік!

IN-GRID сюжети для пісень бере з життя
IN-GRID частий гість в Києві
IN-GRID співає італійською та французькою
Ви неодноразово казали, що у вас італійський темперамент та невичерпна енергія. При цьому багато часу перебуваєте в дорозі. Як долаєте рутину подорожей?

Мене завжди рятує їжа! Коли я подорожую, то дозволяю собі їсти все що захочу. От сьогодні на обід я замовляла собі солянку, олів’є та галушки. У мене апетит, як у тракториста, який у полі добу відпрацював. Фігура — катастрофа! (Останню фразу співачка зі сміхом вимовляє не італійською, а російською. — Прим. ред.)

А ще через надлишок енергії мені всякчас хочеться розмовляти. А ті, хто опиняється в цей час поряд зі мною, страждають.

Тому що я їх забалакую до напівнепритомності. От навіть зараз: я відводжу душу на вас (сміється. — Прим. ред.).

А взагалі мені майже ніколи не буває нудно. Я гіперактивна та завжди опікуюсь якоюсь справою. Інакше я просто не вмію. Навіть якщо раптом у мене з’явиться вільний час, я почну писати дипломну роботу з філософії чи фарбувати стіни. Сидіти склавши ручки точно не буду — це не в моїх правилах.

Відео: IN-GRID - Be Italian
Відео: IN-GRID - Tu Es Foutu
Фарбувати стіни, кажете... Ризикну припустити, що ви з тих людей, які досягають гармонії зі світом та собою не у фітнес-центрах, а займаючись звичайною фізичною працею.

Це правда. Я вмію робити практично будь-які будівельно-ремонтні роботи, які зазвичай виконують лише чоловіки. І що важливо, мені це в задоволення. Ще люблю займатися дизайном інтер’єрів... Але при цьому я не змогла б увесь час сидіти вдома.

Мені важливо, щоб довкола мене всякчас був якийсь шум, рух. Я починаю скніти без спілкування, друзів та нових вражень

От чому мені так непросто було під час локдауну. Саме люди підживлюють мене та мою творчість. Я здобуваю враження з життя. І тому не дивно, що всі мої пісні автобіографічні.

Знаю, що ви любите котиків. Як запеклий котолюб не можу не запитати: скільки звіряток зараз живе у вас удома? І хто ними опікується, коли ви у від’їзді?

Зараз у мене 11 котів. Але ви знаєте, це не ми з мамою їх доглядаємо, а вони за нами упадають. Більшість котів ми забрали з вулиці. Вони страшненькі, не мімішні, такі собі волохаті бандити, але при цьому все одно дуже славні, та я їх ніжно люблю. Я от розмовляю з вами та наче бачу, як вони зараз удома блаженно виляглися на диванах з пивом та цигарками в зубах — чекають на повернення блудної господині (сміється. — Прим. ред.).

А якщо серйозно, то під час локдаунів вони були нашим головним антидепресантом! Коли ми з мамою нервувалися через новини, котики приходили, вкладалися поруч та лікували нас своїм заспокійливим мурчанням. Адже коти — емпати, вони завжди відчувають, коли ви не при собі чи у вас щось болить.

IN-GRID — співачка виступала в усій Україні IN-GRID на гастролях сумує за мамою IN-GRID — одна з найпопулярніших зірок Італії У співачки класичний італійський темперамент Для співачки важливо дарувати зі сцени лише позитивні емоції
Крім тварин у вас є інша терапія: ви малюєте портрети жінок. Яка подальша доля цих робіт? Тримайте картини вдома, роздаровуєте друзям чи проводите виставки?

Зараз малюю вже набагато менше — мене захопили інші хобі та справи. А раніше, тут ви маєте рацію, малювання допомагало мені прийти до тями, зняти накопичену втому. Таке собі самолікування від стресу. Але то було чисто для себе, тому жодних виставок. Частина робіт досі лежить удома, дещо роздарувала.

Інгрід, ви часто приїжджаєте з виступами до України. Але чи вдалося вам за час цих візитів побачити в нас хоча б щось, крім готельних стін та концертних залів?

О, повірте, Україну я знаю дуже добре — можливо, навіть краще, ніж ви, Сашко, її знаєте. Адже я приїжджаю до вас вже понад 25 років, об’їздила всі великі та малі міста країни. І завжди намагаюся відкривати щось цікаве! До того ж мій найдовший тур, який тривав 19 днів, відбувався саме в Україні. І для мене то було надзвичайним випробуванням. Ні до, ні після я ніколи більше не розлучалася зі своєю матусею так надовго — на цілих 19 днів!

Дякуємо за допомогу в організації інтерв’ю агентству SV Concert.
Фото: Сергій Перепелиця, спеціально для Folga’