Про проєкт FOLGA'

Фото офісу онлайн журналу Folga Команда folga на планерці

Folga’ — розумний журнал про стиль життя. Це історії великих досягнень, зіркові гості, сміливі спецпроєкти, відверті інтерв’ю та модні репортажі. Ми пишемо про бізнес, культуру, психологію та сферу digital. Про те, як жити зі смаком та при цьому бути успішними в роботі, коханні та самореалізації. Як навчитися любити себе, реалізувати свої амбітні цілі та стати сильнішими. Щодня публікуємо для вас новини спорту та культури, розповідаємо про модні революції, технології майбутнього, про новинки кіно та розваги. Все це тут — на сайті folga.com.ua.

Команда Folga’ в Одесі та Києві створює авторські тексти, проводить студійні та виїзні зйомки, розробляє унікальний дизайн для матеріалів на сайті. Герої журналу надихають своїми досягненнями. Це артисти театру та кіно, бізнесмени та ресторатори, лідери думок та архітектори, лікарі та письменники, режисери та художники, моделі та дизайнери. Вони змінюють світ навколо себе, і ми змінюємося разом із ними. Folga’ розповідає людям про людей, не пропускає важливих подій та завжди знає всі новини. А значить, вам теж потрібно бути F’курсі.

ПРИВІТ, Я ГОЛОВНА РЕДАКТОРКА!

Ідейний натхненник онлайн-журналу Folga
Ідейний натхненник онлайн-журналу Фольга

ПРИВІТ, Я ГОЛОВНА РЕДАКТОРКА!

Мене звати Ольга Вегнер, і я хочу познайомити вас із найкращою у світі командою, яка з неприхованим задоволенням разом зі мною створює онлайн-журнал Folgа’. Ми живемо, працюємо, вигадуємо та творимо в Україні. Ми щиро та безумовно любимо цю країну, а найбільше — людей, які тут живуть. Нас об’єднує рідкісне (а від того цінне!) вміння помічати красу та добро в усьому, що нас оточує. І ми прагнемо ділитися цим з вами.

ПРО КОГО МИ ПИШЕМО?

Про тих, хто живе десь зовсім поруч. Можливо, сусіда на поверсі чи того, з ким щодня зустрічаєтеся, крокуючи на навчання чи роботу. Можливо, ви навіть сказали одне одному кілька незначних фраз, ще не знаючи, який він надзвичайний персонаж! За різноманітними дверима у кожному домі нашої великої країни є хтось по-справжньому особливий. Талановиті музиканти та прекрасні актори, професійні спортсмени та сучасні письменники, креативні дизайнери та героїчні лікарі, будівельники, режисери, вчителі, пожежники, інженери… Цей світ наповнений дивами! Folgа’ — саме про це. Ми — про любов!

Наша команда

Аліна Хадралієва - випускова редакторка онлайн-журналу Folga
Аліна Хадралієва
Випускова редакторка
Юлія Котляр - журналістка онлайн-журналу Folga
Юлія Котляр
Журналістка
Лариса Коява - журналістка онлайн-журналу Фольга
Лариса Коява
Журналістка
Георгій Уколов - редактор новин онлайн-журналу Folga
Георгій Уколов
Редактор новин
Тетяна Дарієнко - Керівниця відділу продажів онлайн-журналу Folga
Тетяна Дарієнко
Керівниця відділу продажів
Анна Мельникова - Адміністраторка проєкту онлайн-журналу Folga
Анна Мельникова
Адміністраторка проєкту
Ксенія Клюєва - Керівниця відділу маркетингу онлайн-журналу Folga
Ксенія Клюєва
Керівниця відділу маркетингу
Дар’я Бєлих - Менеджерка зі зв’язків із громадськістю онлайн-журналу Folga
Дар’я Бєлих
Менеджерка зі зв’язків із громадськістю
Світлана Кобзаренко - smm-менеджерка онлайн-журналу Folga
Світлана Кобзаренко
SMM менеджерка
Люба Хавалджи - SMM-менеджерка онлайн-журналу Folga
Люба Хавалджи
SMM менеджерка
Анастасія Свирська - фотографиня онлайн-журналу Folga
Анастасія Свирська
Фотографиня
Віталіна Васильчук - вебдизайнерка онлайн-журналу Folga
Віталіна Васильчук
Вебдизайнерка
Петро Жечков - Front-end розробник онлайн-журналу Folga
Петро Жечков
Front-end розробник
Юрій Щербаченко - менеджер контенту онлайн-журналу Folga
Юрій Щербаченко
Менеджер контенту
Ольга Зеленько - перекладачка онлайн-журналу Folga
Ольга Зеленько
Перекладачка
Аліна Хадралієва - Випускова редакторка онлайн-журрналу Folga

Аліна Хадралієва

Випускова редакторка

Коли мене запитують, ким я працюю, то зазвичай відповідаю: «Фахівець широкого профілю», — тому що однозначно відповісти складно. Цей опис найкраще вміщує режим мультизадачності та той спектр обов’язків, який розмістився на моїх зовсім не широких плечах. Випусковий редактор має володіти всіма навичками журналіста та за потреби миттєво занурюватися в тему. Через мене проходить весь контент, підготовлений авторами. В якому вигляді та коли його побачать читачі, залежить і від мене.

Основний концепт видання одним словом неможливо описати. Я б сказала так: наш журнал створений для того, щоб познайомити вас зі знаковими особистостями та проєктами, розповісти історії їхнього успіху. Ми ставимося до читача зі щирою повагою, прислухаємося до його думки та завжди готові до відгуків. Службові обов’язки інколи вимагають повертати статті на доопрацювання, нехай пробачать мені колеги! Коли шкварчать дедлайни, доводиться виявляти твердість характеру, хоча моя весела та життєрадісна натура відчайдушно чинить опір професійній деформації.

У нас найкраща команда! Розуміємо одне одного без зайвих слів, а конструктивна критика завжди прийнятна. Важко бути об’єктивним до себе. Нехай мій скромний літературний хист оцінюють колеги та читачі. Додам, що до журналу я потрапила завдяки безумовній любові до слова, енергії допитливого розуму, який прагне самореалізації та спілкування з неординарними людьми.

Folgа' — онлайн-журнал зі складним та норовливим характером. Проте він має таку купу няньок, що читачі бачать на моніторі вже усміхнене личко, а проблеми та труднощі виховання залишаються за кадром. Наше дитя потребує щоденного піклування та уваги, тому вільного часу обмаль. А коли трапляється кілька вільних годин, то найчастіше проводжу їх на стадіоні «Динамо Одеса», спостерігаючи за грою та висвітлюючи життя нашого баскетбольного клубу. Хочу залишити й свій внесок у популяризації цього видовищного спорту та команди, яка славить наше місто!

Юлія Котляр -Журналістка онлайн-журналу Folga

Юлія Котляр

Журналістка

Я — авторка журналу Folga'. Пишу статті, проводжу інтерв’ю та веду рубрику «Думки». Люблю писати про тварин, освіту, соціальні проєкти та стартапи, субкультури, ремесла, а також про все, що пов’язано зі спортом та активним відпочинком. Ще я можу замінити балон на офісному кулері — один із моїх секретних талантів.

Хом’як — моя тотемна тварина. Хом’як любить їсти та спати. Коли він не їсть та не спить — він ганяє в колесі. Якщо хом’як не їсть, не спить та не бігає, він або помер, або працює над статтею. Колись я пила багато кави та ходила до офісу заради кавомашини. Тепер я кави не п’ю. І ходжу в офіс завдяки любові до праці (ну і зарплатні). Я досі чекаю, щоб квіточка в моїй асьці стала синенькою, тому не вірю в листи щастя. Хоча від сови з Гоґвартсу не відмовлюся. Збираю кумедні шапки та одяг з веселими яскравими принтами. Люблю наукову фантастику та старий англійський рок. Не уявляю свого життя без мандрів, мрію здійснити трекінг до базового табору Евересту та пройти шляхом Сантьяго. Вважаю, що завдяки гумору легше впоратися з навколишньою реальністю. Гумор врятує світ швидше краси.

Мені подобається, що ми всі в редакції маємо різні погляди на різноманітні речі. Дякуючи цим відмінностям ми не сидимо всередині інформаційної бульбашки, а охоплюємо багато цікавих сфер життя нашого міста. Цей погляд збоку дозволяє розвиватися та знаходити те, на що зазвичай не звертаєш уваги. Я вже бачу, як змінюються результати моєї роботи та як я змінююся сама. І напрям, у якому мене підхоплюють ці зміни, дуже надихає!

Я люблю ділитися своїми знахідками з навколишніми. Якщо знайшла щось цікаве та незвичайне, не заспокоюся, поки не розповім усім, хто готовий мене вислухати. Та навіть тим, хто не готовий, але не встиг втекти. Я постійно вивчаю Одесу — якою вона була, яка вона тепер та якою може стати в майбутньому. Під час своїх пошуків зустрічаю дивовижних людей, спілкування з якими примушує мене поглянути на певні речі зовсім інакше. Для мене важливо ділитися цими емоціями та враженнями з читачами, і тепер я можу це робити завдяки журналу.

Наша місія — щоб у людей після прочитання публікацій про Одесу та одеситів не виникало бажання спакувати валізи та втекти якомога далі. Ми знаємо, що як і будь-яке місто, маємо проблеми, та не закликаємо закривати на це очі. Але ми хочемо фокусуватися на тому класному, корисному та цікавому, що відбувається в Одесі. В місті повно унікальних місць, цікавих заходів, талановитих людей та проєктів, мета яких — поліпшувати наше життя. Читайте журнал Folga' та самі в цьому переконайтеся. Ми вважаємо, якщо звертати увагу саме на щось добре, його стає більше. Коли читаєш позитивні новини, то й у тебе виникає бажання творити щось цікаве та корисне.

Лариса Коява - авторка статей з бізнес тематики

Лариса Коява

Журналістка

Я — авторка статей та збирачка цікавих історій для Folga’. В команді я відповідаю за те, щоб усі, хто працює заради спортивної слави та добробуту улюбленого міста, хто дарує нашим будням щось особливе, могли розповісти про себе та показати нам усім дещо іншу реальність.

Хтось у дитинстві читав казки, а моєю улюбленою книгою був атлас анатомії та фізіології людини. Отже, якби я не стала кореспонденткою служби новин на ТБ, то точно присвятила б себе медицині чи ветеринарній справі. Люблю тварин та з осторогою ставлюся до тих, хто не тримає їх удома. І навіть з’їдені колись цуценям дорогі туфлі не стали на заваді моїй любові!

Подобається складати слова в тексти. Подобається надавати ваги вчинкам, цікавим думкам, унікальним проєктам. Все, що не повинно загубитися серед буднів та метушні, мені цікаве. Мені подобається, що Folga' — одеське видання. Наше місто, як і 200 років тому, дарує світові талановитих людей, а ті, хто приїхав до нас з інших міст чи навіть країн, саме тут найповніше розкривають свій потенціал. Тому, як і в XIX столітті, одесити кажуть: «Одеса, звісно, не перше місто, але точно не друге!» І Folga' саме про це — про те, що ми любимо та що нас об’єднує. Ми створюємо добру платформу для тих, хто, як і ми, любить своє місто, поважає бажання одеситів зробити життя в ньому комфортним, насиченим, яскравим. Усе це вже є, успішно працює, а ми створюємо інформаційний концентрат з думок, прикладів та проєктів.

Георгій Уколов - Редактор новин

Георгій Уколов

Редактор новин

Привіт, читачу! Приємно, що ти догортав до мого фото. Ну що ж, познайомимося! Я — та людина, яка знаходить для тебе найсвіжіші новини та пише про них, створює більшість добірок та веде розділ «Події». Тому, якщо весь цей час тобі було цікаво, хто ховається за тринадцятьма літерами «Георгій Уколов», — то ось він я.

Я вважаю, що в житті багато позитиву, і хоча він не завжди для всіх очевидний, ним важливо ділитися з оточенням. Саме тому я тут — аби мій промінчик світлого теж блукав темним царством Всесвітнього павутиння.

Як і кожна людина, я маю мрії, бажання та хобі. Крім основної роботи в Folga’ я захоплююся графічним дизайном та фотографією, намагаюся постійно вдосконалюватися в цьому напрямі. Результати деяких моїх експериментів можна побачити в розділі «Події».

А ще я обожнюю музику! Якщо ви зустрінете на вулиці хлопця, схожого на мене і в навушниках, — це точно я. Я той самий сусід згори, який допізна слухає голосну музику, примушуючи здригатися від басів стіни будинку. Музика мене надихає та мотивує. Можливо, саме тому я став журналістом, адже слова для мене — це не просто символи, а мелодія, яку я намагаюся перетворити на завершену композицію.

Владислав Чередніченко - журналіст онлайн-журналу Folga’

Владислав Чередніченко

Журналіст

Розповідати багато про себе немає сенсу, тому що ми точно з вами десь перетиналися. Адже, якщо справа стосується роботи, я звик все встигати й бувати буквально скрізь: від місця, де збиралися всі фанати гік-культури Comic Con у Києві, до кінофестивалю в Одесі. Між цими подіями радував вас звітами з концертів, вистав та навіть кулачних боїв.

Щодо моїх особистих уподобань, то спорт, ігри, кіно та подорожі завжди займали особливе місце у моєму житті. Вони стали доречними під час роботи у Folga’. Я люблю знайомити людей з новою для них інформацією. Тому бути оповідачем я зовсім не проти, тим більше, світ їх цінував завжди. Сподіваюся, мені вдасться отримати фідбек. Чого лиш варті мої спроби пояснити, чому теніс — це круто, та як International з Dota 2 став одним з головних спортивних турнірів сучасності.

У проєкті Folga нудьгувати не доводиться, а завдяки йому ваше життя стає яскравішим. Якщо вам сподобався новий матеріал, знайте: я старався саме для вас. І якщо я опинився в такому почесному оточенні, то, значить, все склалося.

Єгор Солодовський - журналіст онлайн-журналу Folga

Єгор Солодовський

Журналіст

Всім привіт! Вас теж застають зненацька ситуації, коли потрібно коротко розповісти про себе? Відповідальний, комунікабельний та привабливий — схоже на інформацію з рубрики «Як правильно складати резюме», скажете ви. А що вдієш, якщо я саме такий?

Ще зі школи люблю грати на комп’ютері. Настільки, що в Counter-Strike награв понад чотири з половиною тисячі годин. Знайте, якщо у Folga’ виходить матеріал, пов’язаний з кіберспортом, то з ймовірністю на 99% я причетний до його створення. З 9 років займався баскетболом, тому люблю все, пов’язано зі спортом, та із задоволенням ділюся найцікавішими історіями з нашими читачами.

Folga’ люблю за те, що щодня навчаюсь чогось нового та відкриваю себе з несподіваного боку. Наприклад, я вже розповідав вам про те, як правильно клеїти патчі, підбирав мастхевчики для зимового гардеробу та навіть розбирався з будовою суглобів. Тому я вже майже універсальний солдат (сміюся. — Прим.ред.).

Дуже круто бути частиною такого динамічного та яскравого проєкту, як Folga’. Думаю, ви й самі це помітили з наших крутих матеріалів.

Тетяна Дарієнко - Керівниця відділу продажів онлайн-журрналу Folga

Тетяна Дарієнко

Керівниця відділу продажів

Меня звати Тетяна, я керую відділом продажів. Мій девіз: «Дій!» І, як доведено практикою, краще йому не опиратися. Тому вільний час я люблю присвятити фітнесу, йозі, активному спільному відпочинку з дітьми та тривалим прогулянкам біля моря чи в горах. У подорожах до інших країн ціную спілкування з місцевим населенням та знайомство з національною кухнею. Читання, хоч це й не активний відпочинок, теж є невіддільною складовою мого життя; улюблені автори — Ґабріель Ґарсія Маркес та Еріх Марія Ремарк. А нещодавно відкрила для себе низку скандинавських авторів.

Я люблю людей та щиро вірю, що майже кожен має цікаві теми, якими можна поділитися зі світом. А ми у нашому журналі допоможемо зробити це стильно та красиво.

Якщо у вас виникло бажання розповісти численним читачам нашого онлайн-видання Folga’ про справу свого життя, поділитися новинами своєї компанії чи взяти участь у стильному крутому фотопроєкті, будь ласка, звертайтеся до мене.

Разом ми зможемо вибрати відповідний саме для вас тип публікації, спільно з нашими креативними журналістами розробити найбільш актуальну та цікаву тему та створити унікальний матеріал, за допомогою якого ви зможете залучити ще більше клієнтів, пацієнтів чи просто однодумців.

Отже — так, ми працюємо з кращими! У нас найкращі журналісти, які вміють витончено та добре писати на, здавалося б, складні та вузькопрофесійні теми; графічні дизайнери з бездоганним почуттям стилю; мегапрофесійна фотографиня, яка вміє не лише зобразити зовнішню красу, а й передати всі ті прекрасні душевні якості, які не кожен може роздивитися; ну і, звичайно, у нас найцікавіші герої публікацій.

Працювати з нами легко та приємно, а результат завжди перевищує найсміливіші очікування. І я щаслива бути частиною такої команди.

Анна Мельникова - Адміністраторка проєкту Folga’

Анна Мельникова

Адміністраторка проєкту

Привіт! Мене звати Аня, я адміністраторка проєкту Folga’.

Впевнена: щоб досягти успіху, треба багато працювати — саме тому я займаюся тільки тим, що люблю. А видання Folga’ — саме про натхнення, творчість та кохання: у цьому ми й схожі. Тут я виступаю в ролі ланки, що сполучає клієнта та редакцію на шляху до прекрасного матеріалу.

Завдяки Folga’ я буваю у найцікавіших та найяскравіших місцях нашої країни. Моє кредо: «Один клієнт — добре, а два — ще краще». Повірте, я обов’язково знайду вас, щоб розповісти про охоплення сайту, соцмереж та підписати з вами договір про співпрацю.

Поза роботою люблю проводити час з друзями та кататися на машині. До речі, нещодавно отримала права й тепер мрію про Audi Q8. Я меломан, у мене в навушниках завжди грає музика: від Arctic Monkeys до Бетховена — все залежить від настрою.

А ще я люблю дізнаватися щось новеньке та вчитися у творчих людей, тому часто дякую своїй команді за таку можливість.

Ксенія Клюєва - Керівниця відділу маркетингу онлайн-журрналу Folga

Ксенія Клюєва

Керівниця відділу маркетингу

Всім привіт! Мене звати Ксюша, і я — безжурна маркетологиня!

Моє кредо: рух — це життя, і робота в редакції онлайн-видання Folga’ дозволяє мені реалізовувати цей принцип. Реклама та маркетинг для мене — ідеальний мікс: я можу займатися улюбленою справою та бути корисною. Таке поєднання надихає мене пізнавати багатогранний світ та нашу улюблену Одесу. В цьому мені допомагає команда Folga’ — ми разом вчимося помічати цимес цього міста та ділимося з нашими читачами.

Щодо вільного часу, то я займаюся екстремальними видами спорту: стрибками з парашутом, роупджампінгом та кайтсерфінгом. Я люблю подорожувати, і в кожній країні, де буваю, намагаюся знайти щось нове. В моїй екстрим-скарбничці вже є швидкісне спускання канатною дорогою через дикі джунглі, перегони на картингу та навіть дрифт! Тому різкими занесеннями на віражах мене не злякати: я завжди підлаштовуюся під нові правила та тенденції.

В моїй роботі мені подобається, що маркетинг не зупиняється на місці. Інтернет давно дозволив нам відкинути обмеження. Щоб прочитати цікавий журнал чи придбати необхідний товар, тепер не потрібно виходити з дому. Маркетинг став безмежним та всеохопним, при цьому щороку видозмінюються до невпізнанності підходи та способи просування продуктів, послуг та інформації. У цій сфері ніколи не буває нудно: проєкти народжуються на гамірних нарадах і допрацьовуються в тиші, зважені та прораховані. Тому в маркетологові важливе поєднання двох станів, як на моїх фото на цій сторінці: яскрава одеситка, яка любить своє місто, та раціональна експертка.

Тут могла б бути кульмінація на три величезних абзаци, де я пристрасно та з любов’ю до професії розповідаю про мінливу історію комерціалізації інтернет-майданчиків, рентабельність маркетингових кампаній та навіть трохи про монетизацію реклами. Але! Жінка має бути загадковою. Тому, якщо ви хочете поспілкуватися зі мною на ці теми — з радістю чекаю на ваші комерційні пропозиції на [email protected]. Заінтригувала?

Дар’я Бєлих - Менеджерка зі зв’язків із громадськістю онлайн-журрналу Folga

Дар’я Бєлих

Менеджерка зі зв’язків із громадськістю

Привіт, дорогий читачу! Ось і моя черга розповісти про себе, поділитися деякими фактами. В команді онлайн-видання Folga’ я обіймаю посаду менеджерки зі зв’язків із громадськістю.

Моє головне завдання — робити так, щоб якомога більше людей дізнавалися про наш ресурс та приєднувалися до нас.

Я розшукую інформацію про майбутні заходи та проводжу перемовини з компаніями, що їх організовують. Якщо ти не знаєш, чим зайнятися, куди піти та де отримати нові знання, то переходь у наш розділ «Афіша» та шукай найцікавіші івенти. За час існування журналу ми стали медіапартнерами значної кількості заходів, які відбувалися по всій Україні. Якщо ви проводите різноманітні конференції, виставки, фестивалі — я обов’язково вас знайду та зв’яжуся з вами. Проте не лякайтеся: ви будете задоволені співпрацею з Folga’.

Я вірю, що у житті немає випадковостей, і доля звела мене з прекрасною командою талановитих та креативних людей. Я зрозуміла, що дуже багато залежить від тих, хто тебе оточує. В редакції я працюю зі справжніми професіоналами, у кожного з яких є чому повчитися.

Окрім роботи у крутій команді у моєму житті є місце захопленню та беззаперечній любові — танцям. З 5 років це найважливіша складова мого життя. Завдяки танцям я відчуваю себе комфортно серед людей, перед публікою. Танці — це моя енергія та сила, це те, від чого я отримую найбільше задоволення, і те, що дарує мені крила.

Головна риса характеру, яка допомагає мені у моїй роботі, — це комунікабельність. Я люблю людей, мені надзвичайно подобається спілкуватися, я легко знаходжу нові знайомства.

Моє кредо: «Немає нічого неможливого». Досягти в житті можна всього чого хочеш, для того лише потрібні надзвичайне бажання, наполегливість та віра в себе. Повірте в неможливе — і ніколи не відступайте!

Світлана Кобзаренко

Світлана Кобзаренко

SMM-менеджерка

Мене звати Світлана. Я люблю зміни та все нове. Працюючи в журналі, знайомлюся з цікавими людьми з різних сфер. Це унікальна можливість оточити себе тими, хто впевнено прямує до своєї мрії.

Моє завдання — передати той заряд емоцій, який випромінюють герої. Я — очі наших читачів. Розповім та покажу, що залишається за кадром на знімальному майданчику, 2-3-годинну фотосесію упакую в 30-секундний бекстейдж. Запишу ненудний бліц та підготую класний інтерактив. Тому не забувайте коментувати наші публікації у соцмережах та пропонувати свої ідеї: нам усе цікаво.

Якщо ви читаєте публікацію про топового блогера, швидше за все його знайшла я. А ще я проводжу в прямому ефірі розіграші подарунків — від квитків на концерти до польотів на повітряній кулі.

Люба Хавалджи - SMM-менеджерка онлайн-журрналу Folga

Люба Хавалджи

SMM-менеджерка

Привіт, от дійшла черга і до мене! Саме час познайомитися та розповісти, чим же займаюся я в онлайн-виданні Folga’. Меня звати Люба, я SMM менеджерка, і найголовніше моє завдання — розповісти про всі новинки, цікаві інтерв’ю та класні статті нашим читачам у соціальних мережах Instagram та Facebook, а також привернути увагу нових читачів до журналу Folga’.

А ще я знімаю та монтую бекстейдж фотосесій! Без креативу в моїй роботі аж ніяк, адже соцмережі розвиваються з надсвітловою швидкістю, а я люблю шукати нове, експериментувати та стрибати вище своєї голови, але найкрутіше — бачити результат своєї праці та бути корисною!

Я встигла пожити в різних країнах, захоплююся азійською культурою, вивченням корейської мови, онлайн-іграми та музикою. Полюбляю різні милі штучки, тому вчуся грати на укулеле. До речі, я саме та людина, яку назвуть «найтихішою та найспокійнішою в компанії», тільки не кажіть про це моїм друзям, бо вони не зрозуміють, про кого це!

Моя позиція: «Оточуй себе лише тими людьми, які вестимуть тебе за собою вперед». Мені подобається знайомитися з новими людьми, я заряджаюся їхніми історіями, вчинками та прагненнями. Саме тому тут, у журналі Folga', я знаходжу натхнення. Дякую, що дочитали, будьте з нами та слідкуйте за нами в соцмережах. Гарантую, ви теж знайдете натхнення!

Анастасія Свирська - фотографиня
Анастасія Свирська
Фотографиня

Я — фотографиня журналу Folgа'. Відповідаю за проведення фотосесій та ретушування зроблених фото. Я дуже прямолінійна, вважаю себе цілеспрямованою та відповідальною, досить-таки самокритичною. Люблю свою родину, творчість, спорт та викладання. Займалася волейболом, робила складні трюки на пілоні — він, до речі, й досі є вдома, і моя чотирирічна донька кожного дня крутиться на ньому. В мене є 2 лисих коти, які щоденно дарують мені позитив та тепло. Я естетка, і за умови дефіциту споглядання краси моя душа в’яне. Я люблю веселощі, танці та настільні ігри.

Я не просто закохана у свою роботу, я нею живу. Під час зйомки відчуваю любов у собі. Коли бачу посмішки на обличчях тих, кого знімаю, моя чаша творчого натхнення наповнюється, і я отримую сили рухатися далі. Найголовніше в моїй роботі — це показати людям їхню красу, внутрішню та зовнішню, примусити повірити в себе, розслабитися перед спрямованим на них об’єктивом. Я щаслива працювати в нашій команді, де всі приємні та творчі особистості, і просто талановиті люди. Я вважаю, що ми створені для великих справ. Будемо доповнювати одне одного та створювати неймовірні та цікаві проєкти для мешканців нашого чудового міста. Ми можемо знайти цікаві факти, розповісти історії та зробити ілюстрації, які зачеплять наших читачів та стимулюватимуть рухатися за нами та разом з нами.

Віталіна Васильчук - вебдизайнерка

Віталіна Васильчук

Вебдизайнерка

Мене звати Віта, і я дизайнерка журналу Folgа'. Так сталося, що я відповідаю за всю красу, яку бачить читач, гортаючи наші сторінки. Кілька фактів про мене: обожнюю свою професію — тривалі пошуки завершилися надзвичайно успішно; люблю малювати олівцем — краса у простоті; підгодовуйте мене шоколадом — не пошкодуєте! Люблю пробувати все нове та цікаве, хоча за натурою полохливе зайченя.

Мені подобається дарувати світові красу та гармонію, тому й вибрала для себе цю професію. Це надзвичайно круто, коли ти допомагаєш світові побачити щось класне твоїми очима. Даєш можливість іншим поринути в історію, прожити події, якими діляться наші герої. Мене надихає ідея розповісти нашим читачам дійсно класні історії в гарному та приємному візуальному поданні. Адже коли тобі добре, то хочеться розділити цю емоцію з якомога ширшим колом людей. Наша місія — зробити це місто ще прекраснішим та поділитися цією красою з одеситами. Ми робимо людей ближчими!

Петро Жечков - Front-end розробник
Петро Жечков
Front-end розробник

Меня звати Петро. В журналі Folgа' я займаюся верстанням вебсторінок. У нашій команді я відповідаю за те, щоб перенести на сайт роботу, створену дизайнеркою у графічному редакторі. Ми намагаємося подавати матеріал нашому читачеві в оригінальному, красивому та при цьому зручному вигляді. Моє завдання — допомогти дизайнерці в розробці макету, зберегти баланс між злетом фантазії та можливостями сучасних CSS та HTML форматів.

Мені здається, що розповісти про себе — одне з найскладніших завдань. Це прохання зазвичай розкриває в людині нарцисичний бік її натури. Проте я спробую. Мені завжди подобалася електроніка, механіка й те, що їх супроводжує, — програмне забезпечення. Іноді я із задоволенням беру паяльник, замовляю з Китаю електронні компоненти та намагаюся реалізувати щось цікаве, на мою думку. Це не завжди речі, які мені потрібні, або які неможливо придбати вже готовими, але для мене важливий сам процес. Так я відпочиваю. До того ж я щиро вірю, що зміна діяльності бодай трохи сприяє розвиткові людини. У вільний від роботи час програмую на JavaScript, інколи на PHP та AutoIt (про цю мову мало хто знає, але саме вона відкрила для мене сферу IT). Це дозволяє не лише отримувати задоволення від самого процесу програмування, але й триматися ближче до сфери front-end розробок, а також реалізовувати свої проєкти. Люблю мотоцикли, ще у школі зібрав свій кастомний байк та ганяв з друзями. Поки що він відпочиває в гаражі, але наша з ним історія ще не завершена. Ну і звичайно, спорт для душі — куди ж без нього? Найперше після робочого тижня йду плавати. Люблю Одесу за Чорне море (і не лише!).

Що мені подобається в моїй роботі? Комп’ютер завжди чітко виконує інструкції. Що пропишеш у стилях та розмітці — те й отримаєш в інтернет-браузері. Все залежить лише від мене, моїх знань та досвіду. Відчуття повного контролю над процесом, можливість автоматизувати повторювані операції та безмежний горизонт для розвитку та самоорганізації — от за що я люблю свою роботу.

Кілька років я працював у сфері веброзробки. За певний час починаєш помічати, що більшість макетів, які потрапляють на верстання, типові. Є певні тренди (сезонні та пов’язані з конкретною сферою діяльності), та клієнти хочуть їх наслідувати. Як результат замовляють схожі макети. Коли побачив вакансію онлайн-видання, подумав, що це може бути щось цікаве. А ще один рядок в описі вакансії запав у душу. Не пам’ятаю формулювання, але зміст полягав у тому, що потрібно любити людей та Одесу. Відправив резюме, пройшов співбесіду. Folgа' не розчарувала! Кожне нове завдання — це виклик. Майже всі макети такі, що до самого завершення верстання перебуваєш у сумнівах, чи складеться проєкт. Постійно передивляюся специфікації, які ніколи не використовував у роботі. Професійне зростання — тиждень за два. Тут у мене є можливість розвиватися, адже вся ставка — на якість та унікальність оформлення.

Дрібниці впливають на настрій людини. Ми можемо цього не помічати, але щодня відчуваємо на собі. Коли передивляєшся купу сайтів у пошуках чогось, то помічаєш, що десь шрифт злетів, десь кнопка не працює, на якомусь сайті абсолютно відсутня інтерактивність, і це залишає негативний присмак. Я роблю свою роботу, щоб таких ситуацій було якомога менше. Взаємодія людини з вебсайтом — своєрідне спілкування. І я намагаюся зробити його приємним.

Одеса — велике багатонаціональне місто. Воно наповнене надзвичайними талановитими людьми. Сучасний ритм життя такий, що ми рідко зупиняємося та озираємося навколо, майже не помічаємо того, що змінюється. Кожен має свої проблеми та завдання. Часто ми із захопленням спостерігаємо за західним бізнесом та мистецтвом, навіть не підозрюючи, що поруч з нами живуть люди, які досягли надзвичайних успіхів у своїй сфері та створили якісний продукт (картину, скульптуру, мережу ресторанів чи велику IT-компанію), який не поступається, а інколи й випереджає світовий аналог. Ось вони, наші кумири! Живуть поруч. Мені здається, наша місія полягає в тому, щоб розповісти про таких людей, показати наше місто з різних боків, дати нашим читачам розуміння, що все, що їм потрібне, є тут і зараз. Все, що потрібно, є в їхньому місті, в Одесі. Залишилося лише приєднатися!

Юрій Щербаченко - менеджер контенту
Юрій Щербаченко
Менеджер контенту

У Folgа' я займаюся front-end роботами та заливанням контенту на сайт. Тобто саме я — відповідальний за своєчасне розміщення текстів та фото. Ну й за якість верстання сторінок нашого видання, звісно. Мої хобі — калістеніка та перегляд кінофільмів, а ще я люблю багато ходити пішки.

Мені в роботі подобається те, що завжди є чому вчитися, а це означає — ніколи не зупинятися, бути в постійному розвиткові. В редакції Folgа’ мене надихає атмосфера в колективі, наявність цікавих завдань та можливість професійного зростання.

Свою роботу я виконую заради якісного у підсумку продукту, який буде коректно виглядати на різних пристроях та радувати глядачів швидкою реакцією. Тобто я допомагаю нашим читачам отримувати інформацію в доступному та зручному вигляді. Якщо вам подобається, як виглядають наші статті, інтерв’ю та спецпроєкти, — в цьому є й моя частка (принаймні я намагався!).

Зеленько Ольга - перекладачка онлайн-журналу Фольга
Ольга Зеленько
Перекладачка

Комусь до вподоби Esterházy, комусь Рибай Medium rare, а я люблю смачні тексти.

Кожна мова має свої особливості й подекуди родзинки значень можуть губитися в шаблонах перекладів. У Folga' я роблю так, щоб будь-який матеріал: чи то інтерв`ю, колонка, огляд чи щоденні новини — було максимально приємно читати й українською, й російською мовами.

Ретельно та уважно зосереджуючись на літерах, словах та реченнях в офісі, за його межами шалено люблю читати та творити з буднів свято. Люблю повітря, вітер, море. Патологічно сонцезалежна. І просто обожнюю ділитися позитивом, оптимізмом та, звичайно, усмішкою.

Мало не забули! Ми є в Instagram, Facebook, Telegram та Pinterest. Відзначимо, що наші соцмережі не просто дублюють контент сайту. Обов’язково підписуйтеся, і ми поділимося з вами тим, чого не побачиш на сайті: будні редакції, backstage наших зйомок, унікальні фото, відео та багато іншого.

Дякуємо за допомогу в розробці проєкту: Андрію Головачуку (front-end), Івану Суворову (back-end), Дмитру Задорожному (back-end), Андрію Мамонтову (вебдизайн), Павлу Драченку (вебдизайн), а також нашим надійним помічникам та партнерам — архітектурному бюро Linestudio, Worth Agency, InWeb та Prolegal.