Ельфійка фото

Halloween: магічне протистояння

зелені листя

Розказують, що на Halloween вічна боротьба світла та темряви стає ще запеклішою. Набирають форми казкові тіні, оживає ліс та його містичні мешканці.

Здається, народ ельфів мав жахливу долю…

У містичній країні панують свої закони. Колись могутнє Дерево життя, яке наповнювало добрий духовний народ ельфів невичерпною силою, почало чахнути. Остання ельфійка у розпачі приходить до Дерева, щоб отримати цінні краплини життєвої енергії.

Ельфійка у дереві картинка
Ельфійка у Древі життя фото
Добрий народ ельфів картинка
Казкові обладунки фото
Казковий Ельф фото
Чарівні ягоди фото
Казкова Ельфійка картинка
Древо життя картинка
Джеоело вічного життя ельфів картинка

Чаклун, який останні 100 років через свої злодіяння був ув’язнений, втік на волю. Він відчув, що настав його час і саме тепер він зможе здобути перемогу над ельфами, які колись запроторили його у вежу.

Злий маг картинка
Образ антигероя фото
Злий чарівник фото
Зловісний погляд фото
Чарівник картинка
Маг перед битвою фото

Тим часом горда та відважна ельфійка все ще сподівається на диво. Вона з останніх сил захищає Дерево життя. Однак тятива її луку вже не така міцна, стріли не такі гострі, а ворог дедалі незламніший. Битва світла та темряви почалася!

Маг та ельф фото
Ельф проти зла фото
Обличчя мага фото
Ельф цілиться з цибулі фото
Битва добра та зла фото
Чарівник ловить стрілу фото
Чарівник викидає стрілу фото
Злий чарівник на мосту фото

Залишившись без сили, ельфійка стає легкою здобиччю темного Чаклуна. Реванш відбувся. Але схоже, що магові з пронизливим поглядом зовсім не потрібна її смерть. Він вигадав щось підступніше.

Добро та зло картинка
Казкова магія
Ельфійка тікає від мага фото

Здається, Чаклун нарешті зможе здійснити замислене. За століття вимушеного ув’язнення він продумав кожну деталь… Ельфійка переможена, проте життя ще трохи пульсує в ній. Саме час наповнити її енергією темних сил. Ще мить — і все буде завершено.

Ельф переможений картинка
Ельф на стороні зла картинка
Зачарований ельф фото
Ельф у полоні у мага картинка
Бузкові плоди фото

Але чи не зарано темні сили почали святкувати перемогу? Адже останній листочок ще й досі на Дереві життя. Лише тоді, коли він впаде, часи ельфів назавжди відійдуть у минуле. Чи є у цього славетного народу ще шанс? У цій країні час від часу трапляються дива...

Над матеріалом працювали

Особливу подяку за співпрацю висловлюємо проректору ОНУ ім. І.І.Мечникова Володимиру Івановичу Серотюку та провідному спеціалісту Одеського ботанічного саду ОНУ ім. І.І.Мечникова Асі Володимирівні Голокоз.

Лариса Коява
Автор(ка):
Лариса Коява