Спецпроєкт Folga’ LEXIE Beauty Salon A Priori

Краса flofers без параметрів flofers

Спеціально до 8 березня наша редакція вирішила підготувати особливий спецпроєкт, де нам хотілося відійти від штампів «свята весни і краси». Що ж означає для сучасної дівчини — бути красивою? Для нас було важливо дослідити це питання, довести, що природні дані жінки не повинні дорівнювати шаблонам глянцевих журналів і фільтрів Instagram. Так і народилася ідея фотопроєкту в стилі celebrating diversity.

Групові портрети дівчат ідеї

Через Instagram ми звернулися до своїх читачок і запропонували їм подати заявку на участь у спецпроєкті. З перших же хвилин до нас полилася хвиля заяв і коментарів: дівчата писали: «Хочу!», Відмічали подруг, знайомих і колег, а інформація про нашу ініціативу вийшла за межі соцмереж. Ми уважно вивчили всі профілі: медсестри, IT-шниці, моделі, спортсменки, студентки, молоді мами, журналістки, ведучі, психологині, фотографки — кожна жінка унікальна і цікава, у кожної — яскравий власний образ, що запам’ятовується. Вибрати з такої кількості заявок лише вісім виявилося досить складним завданням!

Бренди теж не залишили подібний соціальний проєкт без уваги. Beauty Salon A Priori створив моделям чуттєві і ніжні образи, бренд LEXIE надав дівчатам білизну для зйомки, а всім учасницям відбору презентував промокод на знижку.

І ось, зйомка закінчилася, настав час показати результат. Вісім героїнь не тільки виступили моделями, а й відповіли на таке непросте питання — що для них краса і любов до себе?

Дівчина у спортивній білизні
фото знизу догори

Оксана:

— З часом я почала по-іншому ставитися до себе, до інших і до краси загалом. Насправді ніякого ідеалу немає. Є просто різні смаки.

гарні жіночі руки  фото
Портрет трьох дівчат фото

Лана:

- Ти — індивідуальність. Потрібно полюбити всі свої недоліки, подавати їх, як родзинку.

Ідеї на тему diversity фото

Антоніна:

— Справжня краса — те, якою ти є. Себе треба любити. Я дивлюся на себе в дзеркало під час танцю — ну, богиня! Розумію, звичайно, що не ідеальна, але я від себе кайфую, і всім раджу робити так само.

білявка і брюнетка фото
Дівчата у чорній білизні фото

Дар'я:

Кожна жінка — це індивідуальність. До того ж варто пам'ятати, що смаки у всіх різні.

celebrating diversity photoshoot

Галина:

- Я вважаю, що в цьому світі є дві дійсно красиві речі — природа і жінка. Тому жінка завжди залишається прекрасною. Нею хочеться милуватися, і неважливо, скільки у неї кілограмів.

дівчата хоровод фото
фотосесія у стилі diversity
Жіночі групові фото

Партнери проєкту:

lexie

Lexie.com.ua
063 715 43 19
BEAUTY SALON

г. Одеса, вул. Преображенська 9
048 770 07 02
Diversity photoshoot ideas
Портрет трьох жінок
фото сверху донизу людей

Олена:

— Багато жінок не розуміють, наскільки вони гарні. Так, нехай щось десь не настільки ідеально, як на картинках в Instagram. Ми всі різні не тільки ззовні, але і всередині. І зовнішність — це прояв нашого внутрішнього світу.

Краса без параметрів фото

Анастасія:

- Виховати любов до себе — це нелегко, тому мені хочеться показати, що треба працювати над собою, любити себе і не звертати уваги на людей, які намагаються пояснити, що з твоєю зовнішністю щось не так.

портрет профіль дівчина ідеї
Дівчата дивляться у камеру зверху донизу
Дівчина лежить фото ідеї

Марія:

Для мене краса — те, як себе людина відчуває. Тобто із зовнішністю це взагалі ніяк не пов'язано. Найголовніше, це як людина себе уявляє і сприймає.

Групові фото для дівчат ідеї

Над матеріалом працювали

  • Фотограф: Анастасія Свірська
  • Моделі: Галина Абдо, Марія Мбуела, Дао Хионг Лана, Олена Луканевська, Анастасія Кожушкова, Дар’я Козел, Оксана Стозуб, Антоніна Суслова
  • Одяг: LEXIE
  • Локація: Фотостудія ZavOd Одеса
  • Візаж: Beauty Salon & Beauty Institute A Priori, Тетяна Полторак
Юлія Котляр
Автор(ка):
Юлія Котляр