Ірина Мелехіна
Автор(ка):
Ірина Мелехіна

Давид Векуа, майстер китайської астрології: «Я розповім, кому в 2022 році варто бути обережним»

Давид Векуа — майстер феншуй та китайської астрології бацзи. Освоює ці знання вже два десятки років. А у 2018 році Давид пішов з металургійного бізнесу, щоб цілковито присвятити себе улюбленій справі. Відправною точкою стало навчання у канадській школі Erickson Coaching International. Сьогодні наш гість спеціалізується на особистих стосунках — як між закоханими людьми, так і між бізнес-партнерами. Вважає, що до створення команди має бути відповідальний підхід ще на стадії ідеї. Тоді з часом не виникатиме конфліктів у роботі. Але й з проблемами Давид допомагає розібратися. Наприклад, нещодавно до астролога звернувся власник великого аграрного бізнесу, який мав непорозуміння з партнером. Проаналізувавши його карту долі, Давид Векуа з’ясував, що людина любить змагання, й шлях виходу з кризової ситуації було знайдено. Також майстер заснував Vekua School — це школа методу Векуа, основним принципом якої є поєднання тіла, розуму, духу, простору та часу.

* Феншуй — китайське мистецтво використання енергій простору та часу, застосовується для будівництва та вибору нерухомості.

Бацзи — стародавня китайська техніка опису особистості та її долі за датою народження.

Ци мень дун цзя — стародавнє китайське мистецтво стратегічного планування та передбачень.

Спеціально для рубрики «ОN ЕКСПЕРТ» напередодні китайського Нового року Давид Векуа поділився з Folga’ своїм прогнозом на те, яким буде рік Тигра та кому зі знаків зодіаку не завадить обережність.

Гості рубрики «ON ЕКСПЕРТ» — професіонали, фахівці у своїй справі. Ми задаємо тему для розмови, а вони діляться з нами знаннями та досвідом.